Skocz do zawartości
drumm3r

Pearl vbx vs vbl?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi tu głównie o liczbę warstw na tomach,gdzie jest lepiej? A vbx jak kolorem concord fade? Nie zchodzi na obręczach itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to VBL ma cieńszą centralę i floor tomy (7,5mm zamiast 10mm), co wpływa korzystnie na brzmienie. Jest na pewno pełniejsze, niż w przypadku grubszych korpusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, akurat mam na sprzedaz VBL w kolorze concore fade, stan idealny, z prawie nowiutkimi naciagami, tomy gora Evans G2 cotaded, dol Evans G1 clear, centrala Evans Emad Coated, Werbel Evans G1 coated, 3500 zl, pozdrox

056aeb509f10b53f.jpg

 

[ Dodano: 25-07-2014, 01:14 ]

aa zapomnialem dodac konfiguracja 22 10 12 13 16 14 werbel drewniany, hardware seria 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także niewiem jaką decyzję podjąć, mam do wyboru vbx'a i Tamę superstar hyperdrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tu sie akurat nie zgodze, cienszy korpus vbl w centrali ma wiecej miecha, i brzmienie jest bardziej okragle, co mi zdecydowanie bardziej pasuje, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"KOPA" mogą mieć grubsze korpusy, ale będzie to 'kop' pozbawiony mięsa. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak, ciensze korpusy daja wiecej dolu, grubsze korpusy daja bardziej gora ale sa bardziej wyrazne, generalnie dzisiaj wiekszosc bebnow robi sie na cienkich korpusach, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz brać VBX :)

 

Na stopkę Super Kick II lub Emad II + 3cm gąbka na spód bębna (nie szersza niż 40cm), na rezo daj lepiej Eq3 niż np. PS3, bo jest bardziej elastyczny, co też doda więcej dołu.

Na tomy Emperory czyste jeśli lubisz więcej klika, powlekane jeśli chcesz bardziej naturalne brzmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie Kapitan Bomba potrafi rozsmieszyc, swietna teoria, ze ciensze korpusy bo chodzi o kase hahahaha, gratuluje teorii, zluzowales mnie kompletnie wielkie dzieki :), tak handluje bebnami i gralem na setkach zestawow i wiem co mowie odnosnie brzmienia i konstrukcji bebnow, niczego nie reklamuje, nie mowie co jest lepsze, odnosze sie do brzmienia i konstrukcji, brzmienie to kwestia indywidualna, jednemu sie podoba cos co i innej osobie moze nie podejsc, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o tym mowie ty masz swoje zdanie i ja mam swoje i to jest ok, ja gralem na vbx i vbl, nie rozumiem tylko dlaczego piszesz pod moim adresem "rimszot reklamuje vbl by sprzedać bo tym handluje ", nie znasz mnie, nie zycze sobie takich tekstow pod moim adresem, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...