Skocz do zawartości
bozpolski

czy warto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

To najwyższy model jednej z najbardziej znanych firm produkujących perkusje, więc raczej warto ;) Ale zastanowiłbym się też nad Saturnem, bo podobno nie ustępuje w niczym BP, niektórzy twierdzą nawet, że jest lepszy, a zaoszczędzisz trochę kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się szarpiesz na taki zestaw to serio oczekujesz porady? Jak ktoś kupuje pro graty to chyba nie grywał wcześniej tylko na polmuzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz cena BP Blaster spadła i jest zbliżona do ceny Saturna. Jeśli chcesz ten zestaw, to poszukaj używek. No i radziłbym Ci porównać go z Saturnem, który moim zdaniem jest nieco fajniejszy, choć ta różnica nie jest duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zauważył kolega Lejo, trochę dziwne pytanie. Każda z pro perkusji jest warta zakupu (jeśli ma się kasę). Przy tym poziomie sprzętu raczej lepiej samemu ograć niż pytać się o opinię. Bo - raz - chyba nie chcesz wydać 8 kafli w ciemno. Dwa, jak już wywalasz taką kasę, to perkusja powinna spełniać większość (albo i wszystkie) Twoje wymagania co do brzmienia, itp. Trzy, jeśli masz wydać 8 tysięcy, to te 100 - 300zł wydane na transport do jakiegoś większego sklepu gdzie można porównać wiele różnych modeli nie powinno chyba być za dużym obciążeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę to pod uwagę i dzięki;) a pytam o te bębny ponieważ nie wiem czy nie mają żadnych wad;) tak dla pewności, bo długi czas zbierałem kase na takie beczki więc wiecie o co mi chodzi. mój budżet to tak do 9-10 tys na same bębny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić?

 

Jeżeli na tomy dasz żelki, na centralkę założysz emada i włożysz do niej koc/poduszkę/kołdrę to nie widzę sensu płacić 8k za bębny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żelki na florze czy werblu, poduszka w centrali, taśma na ride od spodu - takie rzeczy znajdziesz u zawodowców na najdroższym nawet sprzęcie.

Zatem wszystko w myśl "świadomie i dla brzmienia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna zasada, opukać wszystko co jest na świecie i wybrać samemu?

 

Ja po ponad 20 latach nadal odkrywam TEN najlepszy werbel świata a potem znów zmieniam zdanie :)

Kolejny sprzęt dostaje "dożywocie" a trzy lata później idzie na sprzedaż.

 

Nie ma rady, trzeba świadomie podejmować decyzję ale i liczyć się z tym że to się non stop zmienia :)

 

Każdemu życzę swojego Graala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...