Skocz do zawartości
bebzoon

Wadliwe Remo Coated - ostrzegam!

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem bonus track z Art and Science of Groove Bennego Greba. Tam jest lekcja strojenia. Widać ewidentnie na tej lekcji, że ma też wadliwy sort ( widać po świeżych śladach pałek na świeżych naciągach ). Więc myślę, że to nie tylko w polsce ;-) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj założyłem na tomy Emperory Ebony, chwilę postroiłem, pograłem i nic nie schodzi. Także akurat czarna powłoka daje radę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj założyłem na tomy Emperory Ebony, chwilę postroiłem, pograłem i nic nie schodzi. Także akurat czarna powłoka daje radę. ;)

Bo to nie jest powłoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachta

 

jak ostatnio z ambassadorami coated? np. z drumcenter? zmieniło sie?

 

Można brać i sie nie zawiode? czy łapy z daleka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać ;) Co prawda, kiedy pierwszy raz trafił mi się wadliwy egzemplarz i po 20 minutach pukania już tak właściwie po powłoce nie było śladu to myślałem, że mnie ch... trafi... Ale z czasem stwierdziłem, że tragedii nie ma... ;) na scenę to może jakościowo trochę za mało, ale na próby i jako treningowy to spokojnie daje radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czytałem sobie ten temat z przymrużeniem oka. Do czasu aż zakupiłem w pewnym sklepie komplet naciągów na tomy (Emperor Coated) i werbel (Ambassador Coated).

 

Naciągi brzmią fajnie, powłoka schodzi, a jakże. Przy okazji jak już opuści naciąg to siada gdzie popadnie (zdjęcia po 1 godzinie grania). Reklamowałem w sklepie, ale sympatyczny sprzedawca poinformował mnie, że dystrybutor nie uwzględnia takiej reklamacji, że podobno eko farba itd. Na koniec zaproponował, że przy następnym zamówieniu jakoś to wynagrodzi.

 

Chyba czas na Evansy, tylko pieniędzy szkoda.

 

gallery_1_38_211811.jpg

 

gallery_1_38_175996.jpg

 

gallery_1_38_164553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sprzedawca wymienił wadliwy naciąg na nowy, ku mojemu zaskoczeniu nowy naciąg nie był wadliwy i od ponad miesiąca do dziś warstwa coated jeszcze nie zaczęła schodzić. Naciąg, który zamawiałem to Powerstroke 77. Widocznie raz na ileśtam przypadków jeszcze normalny naciąg się trafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomsawyer ja kupuje remo nie dla powłoki, tylko dla brzmienia. Ostatnio wymieniłem Evansa g1 na ambassadora i mimo ze powłoka nie trzyma się najlepiej to jestem zadowolony ze zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam kupił cały set remo ambassador coated w drum ceter... Myślałem, że może takie sety rzedziej schodzą i będzie jakiś starszy (drzewiej wyprodukowany)? I jak na razie powłoka sie trzyma... Ale jak widać problemy są i teraz bym już nie ryzykował... :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomsawyer ja kupuje remo nie dla powłoki, tylko dla brzmienia.

Pełna zgoda. Mi tez nie przeszkadza fakt, ze powloka nie jest trwała. Pytanie czy taki syf na bębnach to konieczny kompromis? Moim zdaniem nie. Na rynek trafiła wadliwa seria, a dystrybutor udaje, że nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nadal kupuję Remo. Też dla brzmienia - natomiast nie ukrywam, że bardzo przeszkadza mi ta powłoka i jestem mocno rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym powlekanym naciągu Remo bardzo szybko powłoka złazi . Należy więc powiedzieć , że fatalna powłoka Remo to już nie wada , lecz standard . Niestety :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. JA kupiłem 10 emperora i po 10 min grania bębny miałem całe białe.

Nie ogarniam,że firma nic z tym nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi. Poczytajcie nowy nr. Perkusisty. Byli w fabryce remo. Była mała wada, ale niestety część wyszła z produkcji. Tylko, że na tą skalę nie jest to "kilka" sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten gorszy sort

Chcesz rozpętać burzę? Znowu 49,5% Forum będzie dowodziła istnienia drugiego sortu, a drugie 49,5% będzie przekonywała, że drugi sort to mit... I po raz trzydziesty drugi skończy się tym, że przekonani przekonają się jeszcze bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu 49,5% Forum będzie dowodziła istnienia drugiego sortu, a drugie 49,5% będzie przekonywała, że drugi sort to mit...

Został jeszcze 1 % ... Odpis z podatku na poprawienie jakości naciągów Remo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak znam życie to ten gorszy sort poszedł na Polske i kraje afrykańskie ...

Na forach amerykańskich również jest sporo tematów o naciągach, z których powłoka odpada w ciągu godziny, więc to nie jest do końca tak, że syf posłali do Polski, a sobie zostawili te fajniejsze. Tylko tam wymieniali naciągi na nowe bez kwękania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez jestem ciekawy. Kto zaryzykuje. Moze nasi sprzedawcy sie wypowiedziac? Klinik, TOmek Stuykan. Choc pewnie ciezko bylo by im przyznac pewnie ze nadal schodzi jesli to prawda. Ale w sumie wtedy sprzedadza evansa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...