Skocz do zawartości
krish8

zildjian

Rekomendowane odpowiedzi

mam zildjiana 16" a custom, chciałbym dokupić 18 zildjiana ale nie wiem ktory model będzie lepszy lub ktory będzie bardziej pasował do tej 16 a na oku mam zildjiana zht lub zbt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz A Customa, to może lepiej celuj w kolejnego crasha z tej serii. Ewentualnie rozglądnij się za jakimś klasycznym Avedisem. Bardzo fajne blachy.

 

Chyba, że interesują Cię inne firmy, to wtedy np. Sabian AAX albo coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na ilość tylko na jakość :)

 

Lepiej będzie jak dozbierasz do 18 A Custom, bo często (nie zawsze, ale często), crashe z tej samej serii perfekcyjnie się ze sobą zgrywają. Poza tym, moim zdaniem, lepiej mieć 2 porządne crashe niż 5 byle jakich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zildjiana 16" a custom, chciałbym dokupić 18 zildjiana ale nie wiem ktory model będzie lepszy lub ktory będzie bardziej pasował do tej 16 a na oku mam zildjiana zht lub zbt :)

:shock: ZBT?! ZHT?! :shock:

Masz A Customa i się zastanawiasz nad ZBT i ZHT?

Żaden nie będzie lepszy. Niskie serie Zildjiana to bodaj najsłabsze z budżetowych blach. Zildjian robi dobre tylko zawodowe serie (ewentualnie kiedyś robił dobre budżetówki).

Kupując ZBT czy ZHT wydasz tylko niepotrzebnie kasę. Lepiej dozbieraj na kolejnego pro Zildjiana, względnie pro blaszkę innego producenta. Nie psuj sobie setu nie zbyt tanim, ale niebrzmiącym chłamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani ZBT, ani ZHT nie zgrają się z A Customem. Jak szukasz tanich blach, które będą pasowały brzmieniem, to wypróbuj Stagg-i z serii DH.

Jak wcześniej wspomniano, lepiej mieć dwie dobre blachy niż pięć byle jakich. Ściśnij dupę i kup dobrą blachę. Jak kupisz ZBT/ZHT to za miesiąc będziesz pluł sobie w brodę, że wydałeś kasę bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...