Skocz do zawartości
Goriss

POTRZEBNA POMOC! Wysyłka perkusji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, potrzebuję się dowiedzieć od osób które wysyłały shell seta jaki jest najlepszy sposób na wysyłkę, taki aby jak najbardziej zredukować koszty. W skład który musi iść do wysyłki wchodzi: centrala, dwa tomy, tom holdery, stopa oraz ew. stołek. Proszę o radę osób którym już się zdarzyło wysyłać podobne zestawy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mogę Ci polecić firmę sendpoint.pl - można wysłać centralę 22" poniżej 20 zł (chyba już za 16zł) - oczywiście w centralę możesz włożyć tomy itd - chodzi o gabaryty. Nie polecam natomiast podawania zaniżonych parametrów paczki - bo później można mieć niemiłe niespodzianki od firm kurierskich z żądaniem znacznej dopłaty. No i może być tak że taniej będzie Ci wysłać w dwóch paczkach niż jako całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, potrzebuję się dowiedzieć od osób które wysyłały shell seta jaki jest najlepszy sposób na wysyłkę, taki aby jak najbardziej zredukować koszty. W skład który musi iść do wysyłki wchodzi: centrala, dwa tomy, tom holdery, stopa oraz ew. stołek. Proszę o radę osób którym już się zdarzyło wysyłać podobne zestawy :oops: :evil:

 

 

 

 

 

_________________

Our Olivet College Exams and 1Y0-200 pdf exam provide you 100% pass guarantee. You can get access to Youtube and Facebook with multiple prep resources of ISM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masz dokładnie odpowiedzi wyżej. ja polecam sendit.pl. pakujesz wszystko do jednego kartonu, koszt to właśnie ok 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie, potrzebuję się dowiedzieć od osób które wysyłały shell seta jaki jest najlepszy sposób na wysyłkę, taki aby jak najbardziej zredukować koszty. W skład który musi iść do wysyłki wchodzi: centrala, dwa tomy, tom holdery, stopa oraz ew. stołek. Proszę o radę osób którym już się zdarzyło wysyłać podobne zestawy :oops: :evil:

ok, moge zrozumiec, ze nie wiesz jak spakowac do jednego kartonu.

po pierwsze, zdejmujesz dolne naciagi z tomow i przedni naciag centrali.

do centrali wkladasz kociol, do kotla najwiekszy tom, do najwiekszego toma mniejszy i tak do najmniejszego toma.

sruby itd wkladasz osobno do woreczka i przyklejasz tasma klejaca do naciagu najmniejszego bebna. na sama gore ukladasz naciagi i zamykasz paczke. ew. na gore ukladasz stope (lub wkladasz ja do toma). stope najlepiej odkrecic od platformy.

mozesz porozmawiac z nowym wlascicielem i poinformowac go jak wyslesz bebny i powiedziec, ze rozkrecasz stope i czy ma cos przeciw temu itd.

to tyle. mam nadzieje, ze to Ci troche rozjasni sytuacje.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...