Skocz do zawartości
add_ryan

Moduł Rolanda TD12, TD20

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Pewnie lamerskie pytanie... Kupował któryś z Was sam moduł, w necie (chodzi mi głównie o zagramaniczne ebaje itd. =] U nas ciężko dostać, a jak się trafi, to cena...). Jakie doświadczenia, były jakieś przykre niespodzianki? Możecie kogoś polecić (czasami gostki tylko elektronikami się zajmują). Muszę się pozbyć wreszcie Al'a Triggera, bo mnie mierzi. Będę wdzięczny za odzew. Pozdraw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem sam moduł - polecam użytkownika Pro-Drums na Allegro, ma masę szpejów od Rolanda. Co prawda to nie zagranica ale cenę miał amerykańską ;) . Zapytaj, to nic nie kosztuje.

 

Pozdrawiam;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o moduł !!! pomóżcie...proszę, może ktoś zna i może polecić elektronika , który naprawi mi rolanda td-12 prosta sprawa (wymiana potencjomentru) (jest w ogóle do sprzedania bo zamieniłem na lepszy td-20) td-20 ale ma problem z LCD świeci ale brak napisów. Fachowiec z serwisu Rolanda twierdzi:"... W tym modelu wyświetlacz jest niezniszczalny... problem będzie dot. sterowania jego...." Więc pomóżcie błagam ! proszę o kontakt bezpośredni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji... Jaka jest ODPOWIEDNIA cena (znaczy ile warto dać) za TD 12tkę?

 

bebzoon, ile zapłaciłeś za swój moduł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, proszę, są jakieś różne wersje tych modułów (TD 12), czy różnią się tylko wersją softu (starsza/nowsza)? Pozdrowery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Jest TD12 , aktualna wersja softu 1.11

Gdzieś na tablicy czy innym portali widziałem opis TD12 z rozszerzeniem TDW - wersji softu się nie dowiedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TD12 nie ma możliwości instalacji TDW, to działa tylko z TD-20

pozdro

 

Wiem:) rozbawiło mnie to niemiłosiernie :) podejrzewam że właścicielowi chodziło o najnowszą wersję softu (ale nazwał to jak nazwał :/ ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odzew! Rozumiem, że TD12 od TD20 różni się tylko ilością wejść jeśli chodzi o pracę tylko z SD 2.0)? Czy może czymś jeszcze?.. To jak z tą rozsądną ceną za używkę TD12? Bo na naszych portalach aukcyjnych rozbieżność od 2400 do 3700 nawet! :shock:

Pozdrawiam! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z wyswietlaczem w td 12 fiksuje mi miga robi sie czasne pole pol jest ok pol nie cxy ktos wie gdzie moge dostac nowy badz uzywany a sprawny wyswietlacz pozdrwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2020 o 01:33, Polakmaly napisał:

witam mam problem z wyswietlaczem w td 12 fiksuje mi miga robi sie czasne pole pol jest ok pol nie cxy ktos wie gdzie moge dostac nowy badz uzywany a sprawny wyswietlacz pozdrwam

Odezwij się kolego do mnie na E-mail tomason1991@wp.pl. Mogę naprawić twój wyświetlacz. Ewentualnie na pw dam Ci nr telefonu do mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...