Skocz do zawartości
Starkiller3481

Starty Remo Ambassador - czyja to wina?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Około 4 miesiące temu sprawiłem sobie naciąg na werbel Remo Ambassador Coated. Wszystko było fajnie, werbel brzmiał dobrze, jednak już po ok. 1,5 miesiąca naciąg zaczął się poprostu scierać .

Teraz po 4 miesiącach na środku widnieje wielka połprzezroczysta przestrzeń, a na samym naciągu robią się odskakujące wybrzuszenia.

Pytanie brzmi czy tak powinno być? Jestem początkującym perkusistą, moja technika jest bardzo odległa od doskonałości. Czy to wina złego np. zbyt mocnego uderzenia? A może naciąg był jakoś źle zamontowany?

 

Drugi mój problem przedstawia się następująco :

 

Mam werbel z firmy Startone, jeśli komuś coś to mówi :). Kupiłem cały zestaw za 700 ze sklepu Thomann, jednak patrząc po cenie nie spodziewałem się profesjonalnego dźwięku. Teraz zamierzam zafundować mu lifting, tj. wymienić oba naciagi i sprężynę. Ale zastanawiam się : czy warto? Łącznie cena takiego ulepszenia wyniosłaby ok. 200 zł. Czy nie lepiej byłoby tą kasę zostawić i kupic nowy werbel?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Co do naciągu patrz temat niżej w tym dziale.

Co do werbla lepiej poczekać, dołożyć i kupić lepszy używany.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...