Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Złota lista sklepów muzycznych to odwrotność czarnej listy sklepów muzycznych (którą również znajdziecie w tym dziale) czyli lista tych wszystkich sklepów które są godne polecenia, w których pracują rzetelni i uczciwi fachowcy, w których z uśmiechem na twarzy robi się zakupy. Podobnie jak na czarnej liście powód wpisu musi być uzasadniony i dobrze opisany.

 

schemat wpisywania postu:

nazwa sklepu - miejscowość - powód zamieszczenia na złotej liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FON - Gliwice - Bardzo profesjonalna obsługa. Jest tam taki Marcin z którym daje sie wszystko załatwic na telefon- zamawiam sprzet oni sprowadzaja dzwonią i jeszce daja niemałe rabaty tak że polecam z czystym sercem.

 

DrumCenter Bydgoszcz sklep internetowy też nigdy sie nie zawiodłem dzwonie/piszę sciągają i przysyłają jak na razie nigdy nie było problemów.

 

Drumstore - Gdynia sklep internetowy prosta konkretna rozmowa fajne ceny i profesjonalna obsługa i daja rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M Ostrowski - Wrocław - Doradzą, dadzą pograć, a jak chcesz kupic coś pokroju firmy Rebel "wypchną" ze sklepu i karzą zbierać na Mapexa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można też zagraniczne?

Jeśli tak, to:

 

Musikhaus Ruhland - Braunschweig - Miła atmosfera, popukać można wszystko, Jak nie gadasz po niemiecku, to po angielsku możesz. Chyba tam zamówię sprzęt...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUSICSTORE - POZNAŃ - fajna obsługa, dużo sprzętu, znaczne rabaty :) wszystko da się załatwić :) sklep internetowy musicstore.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rock'n'Roll - Katowice - Profesjonalna obsługa

 

Szczerze powiem jakoś tej profesjonalnej obsługi nie moge potwierdzić ale może akurat mieli gorszy dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M Ostrowski z Wrocławia. Kupowałem tam cały mój dotychczasowy sprzęt, dobra obsługa, doradzanie, zniżki cenowe - i same ceny również bardzo dobre. Dołączam się do polecenia wszystkim tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rock'n'Roll - Katowice - Profesjonalna obsługa

 

Szczerze powiem jakoś tej profesjonalnej obsługi nie moge potwierdzić ale może akurat mieli gorszy dzien

 

Chłopcy są zabiegani bo duzo zamówien mają i sami mają ciężko, ale zawsze znajdzie sie ktoś, kto doradzi i zajmie sie klientem. Duzy plus za konkurencyjne ceny. Osobiscie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ragtime - Wrocław, Opole, Gliwice - Profesjonalna obsługa, po prostu znają się na rzeczy i zawsze doradzą, ściągną Ci wszystko co zechcesz, cenę można ugadać... ;) No i oczywiście są organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego... ;) Kupowałem u nich moją Yamahę i się nie zawiodłem... :) A to adresik:

 

http://www.ragtime.com.pl/

 

Ahaaa! Zapomniałem dodać... Jedyny minus to stronka ze względu na brak katalogów z cenami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

mastersound tychy - świetna obsługa miła atmnosfera:) doradzą ściągną jak nie ma wszystko mozna poprubować .. da sie tez załatwić sporo przez tel. polecam

 

http://www.mastersound.pl/sklep/index.php - coprawda przez neta nic nie kupowałem wiec nie wiem.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

MusiCCenter - Profesjonalna obsługa i fachowa pomoc. Niskie ceny (cotygodniowe delle - czyli obnizki ). I co chwile jakies promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FON - Gliwice

 

Bardzo dobra obsługa - wiele rzeczy tam kupiłem i zawsze miałem dobre ceny :) Praktycznie wszystko da sie załatwić telefonicznie a potem wystarczy podjechac po odbiór :)

 

Rock'n'Roll - Katowice - Profesjonalna obsługa

 

Fajny sklep, mają sporo towaru, choc z ta obsługą u nich to trzeba trafić, bo czasami nie ma nikogo do pomocy.Ciężko tez załatwić coś przez telefon, zazwyczaj słyszę " kurczę, on tu przed chwilą był ( goś odpowiedzialny za bębny), ale gdzies wyszedł na chwilkę...

 

mastersound tychy

 

Bardzo polecam sklep MASTERSOUND - Krzysiek i Dominik to spoko ziomki, którzy zawsze fachowa radąpomogą ci wybrać najlepszy towar na jaki cię stać :)

Wiele rzeczy mają bardzo tanich - np. naciągi Remo ( wiem że niektore sklepy w polsce od nich biorą towar)

Są też przedstawicielem Istanbul Mehmet na polskę - mają sporą ilość talerzy na stanie w znakomitych cenach ;) (choć sam za Istanbulami nie przepadam to fajnie jest móc iść do sklepu i "ostukać" sto talerzy... ;)

 

Polecam sklep GAMUZ w Katowicach

Bardzo miła obsługa w postaci Pani Kasi ;) Mają sporo towaru na stanie - np. kolekcję 30 najlepiej sprzedających sie talerzy Sabiana na świecie :) można przyjść i obstukać ;)

 

MusiCCenter

czy masz na myśli sklep musiccenter w Poznaniu ??

moje odczucia co do tego sklepu są mieszane - o ile ceny mają dobre iudało mi sie kupić pare fajnych rzeczy w bardzo fajniej cenie o tyle poziom obsługi gościa zajmującego sie perkusjami, jak dla mnie pozostawia wiele do rzyczenia :/ ja rozumiem rozmowę z klientem oraz próbę pokazania "innych możliwosci" ale koleś zachowuje sie tak jak by się znał na wszystkim w stopniu co najmniej zawodowym od 30 lat i jak dla mnie za czesto używa słowa "customowy" :P

Ale generalnie sklep jest ok gdy nie ma gościa z perkusyjnego działu - jakoś wtedy lepiej mi sie tam kupuje :)

No i nie można zapomnieć o uroczej pani z kasy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rock n'roll Warszawa (emilii plater)- bardzo miła obsługa, pogada, doradzi no i przez dwa dni walczyli dzielnie z bankiem o mój kredyt ratalny(ze skutkiem pozytywnym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omni-Muz Kraków, fajna obsługa i znająca się na rzeczy obsługa, możesz popróbować co chcesz. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mastersound tychy

 

Bardzo polecam sklep MASTERSOUND - Krzysiek i Dominik to spoko ziomki, którzy zawsze fachowa radąpomogą ci wybrać najlepszy towar na jaki cię stać :)

Wiele rzeczy mają bardzo tanich - np. naciągi Remo ( wiem że niektore sklepy w polsce od nich biorą towar)

Są też przedstawicielem Istanbul Mehmet na polskę - mają sporą ilość talerzy na stanie w znakomitych cenach ;) (choć sam za Istanbulami nie przepadam to fajnie jest móc iść do sklepu i "ostukać" sto talerzy... ;)

 

Mówisz o tych 5 zakurzonych talerzach na stojaku przy oknie?. A co do sciągnięcia to sorry ale jak firma jest dystrybutorem czegoś i muszę na to cos czekać półtorej miesiąca to chyba czegoś nie rozumiem. Rozmawiałem z tym facetem od bebnów po pierwsze ceny mają prawie o 100 wyższe niż tam gdzie ja kupiłem (Mehmet) a poza tym tak: hh13" nie prowadzą bo się nie sprzedaje (cytat z rozmowy telefonicznej), Ride 18" nie bedzie bo nie sprowadzają bell za 3 tygodnie. A teraz okazało się ze trzeba jeszcze 2. Niestety nie może tak być że sklep oferuje możłiwość sprowadzenia sprzętu. Wielu moich znajomych zaczęlo się zaopatrywać w Niemczech lub Czechach bo tam przynajmniej przychodzisz do sklepu i macasz wszystko co chcesz a nie zamawiasz i czekasz nie wiadomo jak długo i nie wiadomo co dostaniesz. Tak ze z Mastersoundem się nie zgadzam. Z tego zaś co piszesz to widzę że wszystkie sklepy Ci się podobają. To podjedz gdzieś za granicę Jeśłi u nas się to nie zmieni - nie wróżę długiej zywotności polskim sklepom muzycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DrumCenter.pl - Po wczorajszym pobycie w tym sklepie stwierdziłem, że chyba nie ma innego innego sklepu z tak dobrą obsługą. I pograć można (nawet na pearlu mastersie:P), popukać wsio. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mastersound tychy

 

Bardzo polecam sklep MASTERSOUND - Krzysiek i Dominik to spoko ziomki, którzy zawsze fachowa radąpomogą ci wybrać najlepszy towar na jaki cię stać :)

Wiele rzeczy mają bardzo tanich - np. naciągi Remo ( wiem że niektore sklepy w polsce od nich biorą towar)

Są też przedstawicielem Istanbul Mehmet na polskę - mają sporą ilość talerzy na stanie w znakomitych cenach ;) (choć sam za Istanbulami nie przepadam to fajnie jest móc iść do sklepu i "ostukać" sto talerzy... ;)

 

Mówisz o tych 5 zakurzonych talerzach na stojaku przy oknie?. A co do sciągnięcia to sorry ale jak firma jest dystrybutorem czegoś i muszę na to cos czekać półtorej miesiąca to chyba czegoś nie rozumiem. Rozmawiałem z tym facetem od bebnów po pierwsze ceny mają prawie o 100 wyższe niż tam gdzie ja kupiłem (Mehmet) a poza tym tak: hh13" nie prowadzą bo się nie sprzedaje (cytat z rozmowy telefonicznej), Ride 18" nie bedzie bo nie sprowadzają bell za 3 tygodnie. A teraz okazało się ze trzeba jeszcze 2. Niestety nie może tak być że sklep oferuje możłiwość sprowadzenia sprzętu. Wielu moich znajomych zaczęlo się zaopatrywać w Niemczech lub Czechach bo tam przynajmniej przychodzisz do sklepu i macasz wszystko co chcesz a nie zamawiasz i czekasz nie wiadomo jak długo i nie wiadomo co dostaniesz. Tak ze z Mastersoundem się nie zgadzam. Z tego zaś co piszesz to widzę że wszystkie sklepy Ci się podobają. To podjedz gdzieś za granicę Jeśłi u nas się to nie zmieni - nie wróżę długiej zywotności polskim sklepom muzycznym.

 

Nie wiem kolego kiedy tam byłes po raz ostatni, ale niecały miesiac temu chłopaki dostali z Turcji 2 skrzynie talerzy - tak jak napisałem jest tego ponad 100 sztuk wiec nie za bardzo wiem o co ci chodzi.

 

Co do sprowadzania sprzetu to już dawno chciałem założyc jakiś taki temat ( tylko nie bardzo wiem w jakim dziale) "Nasi CH***WI polscy dystrybutorzy" !!

 

Mógłbym opisać kilka przypadków ze swojego doswiadczenia, gdzie klient ma kasę , chce kupić a dystrybutor mu mówi że nie ma, sprowadzi za pół roku lub nie sprowadzi wcale !!!

 

1. Od czerwca czekam na naciag 22" czarny ze złotym napisem TAMA STARCLASSIC - tak działa INTERTON

2. Dystrybutor Ddrum stwierdził że nie może zamówić samego naciagu przedniego 20" z napisem Ddrum, bo go nie ma w ofercie, po negocjacjach stwierdziła miła pani że w drodze wyjatku moze mi sprowadzic ale jak jej prześlę KOPIĘ DOWODU ZAKUPU !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jewszce raz fon!!

FON Gliwice- Genialna obsługa, rzetelni, i niesamowite ceny!! Podam kilak przykładów- Pałki Gładek- Zwykle 8zł, u nich 7.50 ( banalny przykład) Putty Pad Remo- zwykle 69zł- u nich 50zł, Zildijan ZBT4 Pro Set 14+16+20- zwykle 1345zł ( Drumcenter- 1139zł)- a oni 1039zł!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omni-Muz Kraków, fajna obsługa i znająca się na rzeczy obsługa, możesz popróbować co chcesz. Polecam

 

 

Zdecydowanie polecam!!! Nie wazne czy jestes muzykiem o umiejetnosciach podstawowych czy tez profesjonalista bez problemu pracownicy tego sklepu doradza Ci w kazdym zakupie. Ogromny wybor sprzetu. W ofercie: DW Drums, PDP, Yamaha, Mapex, Ludwig, Roland, Sabian, Ufip, Evans, Vater, Hardcase.

 

Firma, która posiada z miesiaca na miesiac coraz wieksza liczbe endorserów w Polsce.

 

Jedne z najlepszych cen, kozystne rabaty

 

Polecam

 

OMNI-MUSIC KRAKÓW

 

 

Druga firma to ZIBI Techno, oficjalny dystrybutor Zildjian'a na Polskę. Potrafisz wszystko zalatwic przez telefon (no moze prawie wszystko ;)

 

Pozdrawiam

 

Larz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Polecam pare fajnych sklepow.

1. Fabryka dźwięku Kielce http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/ -szybka dostawa.

2. http://perkusje.com/ Poznań -miła i fachowa obsługa (nawet tanio:P).

3. Guitar Center http://www.guitarcenter.pl/ Łódź- szybki transport, tanio, fachowa obsluga (prosze się nei sugerowac nazwa strony)

4. BigBeat http://bigbeat.pl/ Łomża - maja sporo rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiakom i nie tylko z czystym sercem mogę polecić sklep Zbigniewa Hołdysa przy ul. Wspólnej. Obsługa zorientowana, mają katalogi ze sprzętem, również nietypowym. Nie spotkałem się z odmową rabatu, nawet przy niewielkim zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
]mastersound tychy

 

Bardzo polecam sklep MASTERSOUND - Krzysiek i Dominik to spoko ziomki, którzy zawsze fachowa radąpomogą ci wybrać najlepszy towar na jaki cię stać :)

P

 

To fakt, kupowalem u nich 2 razy blachy i bardzo milo wspominam wspolprace z nimi. Sympatyczni i pomocni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perkusje.com chyba większość z was zna, ale Ci którzy wahają się zrobić tam zakupy mówię: WARTO!!

Nie dość, że w razie pytań - natychmiastowa, rzeczowa odpowiedź, to po wpłacie pieniędzy, przesyłka na drugi dzień jest w domu!

Zdecydowanie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...