Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem niedawno werbelek w Avancie. Dostałem rabacik, a przesyłka była u mnie na następny dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIFF KATOWICE !!!!

 

Jakiś czas temu dostałem od sprzedawcy cynk że będą mieli wielką wyprzedaż na początku roku. I faktycznie, np. na takie zildjiany mają po 40 ,50 % zniżki !!!!!

 

I tak kupiłem Zildjian Armand Hat 13", który normalnie stoi 1600 zł (możecie spr. na internecie) za 990 zł !!! Poza tym mogłem ją wypróbować na zestawie, i obstukać wszystkie blachy jakie mnie interesowały. Przy czym sugestie i wiedza Pana tam pracującego były wielce pomocne !!! Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant, byłem przy okazji w poznaniu i sprzedali mi sprzęt w czasie gdy sklep był już praktycznie zamknięty, dzięki !

chinka 12" DH, dobrze się sprawuje ! zobaczymy jak z wytrzymałością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep muzyczny we Wrocławiu niedaleko Dworca Głównego. Nazwa - Gitary i Perkusje przy ul. Kościuszki 78. Naprawdę tam pełna profeska i oddanie dla klienta. Pani kierownik, w kwiecie wieku naprawdę przemiła, panowie od gitar także, a pan od perkusji to naprawdę porządny koleś. Można z Nim porozmawiać o wszystkim, poprosić o poradę (naprawdę rzetelną), obstukać sprzęt, z rabatem także nie ma problemu. Zawsze gdy jeżdżę do Wrocławia wstępuję do faceta i zawsze z czymś wyjdę. Ceny porównywalne do cen w sklepach nastawionych na same perkusje. POLECAM. Polecam także sklep muzyczny.pl (Ostrowski) we Wrocławiu, mimo że facet odpowiadający za perkusję to gitarzysta naprawdę zna się na rzeczy, nie ma problemu z obstukaniem sprzętu. Także POLECAM.

Oczywiście Avant + Drum Center + Perkusje.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIFF KATOWICE

 

 

Świetna obsługa,profesjonalne podejscie.

Dowiedzialem sie wszystkiego o perkusji ktora chcialem nabyc.Pan specjalnie poswiecil mi swoj czas i wyliczyl kilka kombinacji kredytu.

Zero problemów z opukaniem blach.

Co do kwestii bassu mozna pograc na kazdym modelu i rowniez nie ma z tym zadnego problemu.

 

Polecam ten sklep rowniez ze wzgledu na znizki o ktorych pisał Brzoza, jak i z uwagi na fakt karty ktora przy 10 zakupie pałek generuje jedna pare gratis:D a mowimy tu o Vaterach czy zildkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

chciałem spytać, gdzie we wrocławiu jest największy wybór blach do ogrania (zildjian, sabian, paiste najchętniej)? :) bo wiadomo, że często na stronach jest napisane, że są, ale nie ma ich fizycznie w sklepie do opukania. także prosiłbym o małą poradę.

 

a co do tematu: w zielonej górze polecam raczej pro-rocka, bo chłopaki nie znają się jakoś mega rewelacyjnie tematu, ale zawsze da się utargować porządny rabat (nawet na pałki czy naciągi) i ogólnie przyjemna atmosfera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep DrumCenter.

 

Miła obsługa

Wysyłka w mniej niż 24 godziny

Mega wybór towarów

Jeżeli niema jakiegoś sprowadzenie to niejest problem

Pomieszczenie do testowania

Duże rabaty

...

 

Mógłbym tak wymieniać....!

 

Dzięki wszystkim z DC

 

Jesteście COOL...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

 

Jako,że większość z osób wypowiadających się chwali najczęściej sklepy , w pobliżu ich miejsca zamieszkania ⌠ja też pochwalę sklep ze swojego âfyrtlaâ.

Jest nim poznański A V A N T D R U M S H O P w osobach : Daniel , Mateusz

,Damian ⌠psa nie uwzględniam, bo natręt skacze stale i nic nigdy nie doradzi ď

 

Praktycznie tylko tam się zaopatruję gdyż :

 

- âklient nasz panâ â co chcesz , to dostaniesz , jak nie âŚ.zamówią Ci

 

- salka odsłuchowa - NIE KAŻDY SKLEP TO MA !! bierzesz co chcesz , testujeszâŚ

konfrontujesz z opinią sprzedawcy, nikt

nie grymasi ,ze głośno, że siedzisz za długo, a że to za drogie i pograć

nie wolnoâŚwłasne blachy do ogrania użyczą.

 

- vintage - za to szczególnie lubię ten sklep- pośród nowego chromu i niklu âŚ

chłopaki

handlują niecodziennym sprzętem z lat minionych âŚ. Czasami prawdziwymi

perełkami !

 

- crew ! - TO PODSTAWA ! âŚczynni bębniarze â a nie âsprzedafcyâ⌠żadnego kitu-

Bierz to , bo dobre(czyt. nie schodzi) !

 

- klimat ! â zawsze cafe, herbatka , pogaduszka , âwyścigiâ na padâzie , Karpju użyczy

bezinteresownie trochę czasu na kilka żywych wskazówek za bębnami, Damian

pożyczy szkółkę âŚa Mateusz opowie co w wielkim świecie sexâu i businessâu ď

 

 

S U P E R S K L E P !!! sami zobaczcie ... http://www.myspace.com/avantdrumshop

Oho ! Widzę,że chłopaki dodali Video z oststniego ADS na www.drumshop.pl ! ...checki it out people !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riff Katowice- swietna obsluga, promocje, dobre ceny(talerze moglyby byc jedynie troche tansze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie DrumCenter !

 

Paiste PST5 Rock hata 14 szukałem we wszystkich innych sklepach (google mi wywaliło z drumcenter.pl medium hata który mnie nie interesował), wszędzie mieli drogo. W końcu jednak na którejś z kolei stronie google znalazłem u nich ten talerz, opisany jako Rock hi-hat a nie rock hats, stąd tak daleko. Ze strony sklepu wziąłem numer gg do sprzedawcy, pana Darka. 5 minut rozmowy + fart, że załapałem się na promocję Paiste i talerz ląduje jutro u mnie w domu, w cenie jakiej nie widziałem w żadnym innym sklepie (wystarczy porozmawiać!). Zdecydowanie polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam białostocki SOLARTON mieszczący się na ulicy Kopernika. Spory wybór blach Amedii (jedyny sklep w mieście z tymi blachami), częste dostawy, możliwość zamówienia konkretnego modelu i opukania go. Dział perkusji mają w piwnicy, można tam siedzieć ile dusza zapragnie, wszystko ograć na spokojnie. Sprzedawcy są uprzejmi, rozmowni, nie narzucają się. Niedługo zamierzają (o ile już tego nie zrobili) poszerzyć swoją ofertę o wyższe serie Meinla. No i mają hardware z basixa, również w dobrych cenach.

 

edit: ortograf był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prym wiedzie drumcenter, a to ze względu na fakt, że bez jakiegokolwiek kontatku (z często bardzo zapracowanymi sprzedawcami :) ) wiem czy towar jest dostępny, dlatego też gdy jest ciśnienie a w gre wchodzi expresowa wysyłka wybieram DC

Drugi sklep to music store poznan w sensie ze perkusje.pl. Pierwszy raz dokonywałem zakupu na raty, przy okazji na odległosc (roland spd-s), statyw dedykowany dotarł od dystrybutora w mgnieniu oka... oczywiście świetny kontakt z Gregorem, który wytłumaczył jak przebiega sprzedaż ratalna ( 0% !!! ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie sprawdziłem wielu sklepów, ale jedno mogę powiedzieć.

Drum center mnie zadziwił. Nie wierzyłem w historie o przesyłce następnego dnia roboczego. A tu taka niespodzianka ;p

Zamierzam tam też kupić naciągi do bębnów (jak tylko uzbieram troche chajsu xD) i zaopatrywać się w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest Drum center i ogromnie go polecam.

Zamówiłem u nich żelki Rtom, u konsultanta Darka. Myślałem że żelki dojdą po tygodniu. A tu ździwienie po jednym dniu. Po prostu super : ). Żelki działają jak należy a obsługa drum center jak zawsze profesionalna ; ) Polecam.

Drugi sklep to nutka w Rzeszowie, zamówiłem u nich perkusję Gretsha Catalinę, i od razu na wejścię dali 600 złoty rabatu, perkusja doszło po 3 dniach roboczych. Sprzęt był ok, nieużywany żadnych niedociągnięć. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MusicStore - Poznań - Obsługa nie wiem jaka jest ale przesyłka z talerzami doszła w 20h;)

 

Co do zagranicznych to:

 

Music In - San Marino( :biggrin: ) - Cała masa sprzętu, ceny trochę niższe niż u nas ale plusem jest to ze np. maja Ludwigi. Strona to : http://www.music-in.com/home.asp. Plusem jest np. to: http://www.music-in.com/home.asp?mar=6485374A4BA011DE9BBE0023329951B9

Nie było żadnych problemów by wypróbować. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drum Center!

 

Ostatnio kupowałem tam cały zestaw razem z talerzami, naciągami, różnymi takimi. Obsługa na prawdę fachowa, znająca się na rzeczy, bezproblemowa (znałem już takich którzy prawie siłą chcieli mi wcisnąć jakiś towar - u nich tego nie ma!), a przede wszystkim miła. W sklepie panuję świetna atmosfera no i przede wszystkim mają ogromny wybór produktów i większość dostępna na stronie jest od ręki w sklepie. A jak będziecie mili to jeszcze rabat dostaniecie ;) Jak kupować bębny to tylko w DC!

 

Pozdrawiam

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia oparta na faktach :smile:

Ja nigdy w życiu nie byłem w Drum Center ale powiem krótko, że zakupy internetowe w tym sklepie to czysta przyjemność. Czasem kupuję w DC pokrowce, membrany, drobne akcesoria i jeszcze nigdy nie zawiodłem się. Zakupy w DC przebiegają szybko i sprawnie a wygląda to tak: krótka i konkretna rozmowa na GG o dostępności towaru, z mojej strony natychmiastowa wpłata na konto sklepu i wysyłka towaru tego samego dnia (i to się dzieje naprawdę). Towar zawsze profesjonalnie zapakowany. Rano przelewam pieniądze na konto sklepu a na drugi dzień odbieram paczkę i tak za każdym razem :smile: Rabaty w tym sklepie to chyba norma bo zawsze kupowałem po niższej cenie :smile: Dodam jeszcze, że obsługa jest bardzo miła, profesjonalna i wie co sprzedaje :smile: Gorąco polecam sklep Drum Center z Bydgoszczy.

Pozdrawiam, Darek :smile:

PS. Czy tak nie mogłoby być w każdym sklepie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Krakowski "skład muzyczny". Naprawdę przyjemny sklep! Panowie nie boją się dać czegoś do ręki do obstukania, ogrania, są bardzo mili, generalnie świetny sklep. Szkoda tylko, że mają mało perkusyjnego asortymentu, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Jeśli tak, będę tam kupował!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam wszystkim zakupy w Fabryce Dźwięku.Zakupy tam to sama przyjemność,dużo niższa cena,miła obsługa,duży asortyment, a czas realizacji zamówienia b.krótki.Kupiłem tam dwie perkusje i nigdy nie było żadnych problemów.Polecam wszystkim :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

z całym przekonaniem polecam sklep DRUMCENTER

 

Zamówiłem u nich dodatkowy Tom 8x7 Pearl VX.

 

Trwało to długo, ale z winy producenta i przedstawiciela. Przez cały ten czas miałem świetny kontakt ze sklepem w między czasie wyszła jeszcze sprawa reklamacji obręczy, która też została załatwiona bardzo dobrze.

 

Zatem, z pełnym przekonaniem, polecam ten sklep!

 

 

Pozdrawiam

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep muzyczny w Ełku. MusicMan.pl MusicMan to na prawde super salon muzyczny. Ceny na prawdę niskie, szybka obsługa i doświadczenie

 

[ Dodano: 10-10-2010, 19:12 ]

Music Man - sklep w Ełku. Musicman.pl - sklep internetowy. Ogólnie musicman to super salon muzyczny, niskie ceny, obsługa profesjonalna i super szybka dostawa. cudo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep Drum Center, pewnie nie ja pierwszy i ostatni:) oczywiscie swietny kontakt i jeszcze lepsza obsługa, sprzet pierwsza klasa! pozdrawiam cała ekipe DC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny i też u mnie jest The Best DC i Avant ale doszedł jeszcze Thomann .W niedzielę zamówiłem ramkę i w czwartek rano była u mnie.Za pobraniem, a cena mniam, mniam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za sklep perkusyjny DrumCenter.pl ! Szukałem po necie sklepów, sugerując się tylko ceną i obiecuje, że nigdy więcej nie popełnie tego błędu - złożyłem w piątek zamówienie w innym sklepie, do dzisiaj nie dostałem żadnego odzewu na temat tego, że nie ma na stanie jednej z zamawianych przeze mnie rzeczy, a moje pytania co z tym zrobić i ile ewentualnie czekać nie doczekały się odpowiedzi. Wczoraj w południe szybka rozmowa z Darkiem z DC czy wszystko czego pragne jest na stanie, zamówienie i tutaj pada rekord! Rzeczy mam już u siebie! 22 godziny od chwili złożenia zamówienia do ich dostarczenia do mnie do domu - brawa dla załogi DC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...