Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony polecam: Drumstore w Gdyni (nie zamawialem tam przez internet, jedynie osobiscie- bardzo fajna atmosfera, sprzedawca biegajacy w skarpetkach po sklepie, i ogolnie widac ze obsluga tez normalna nie jest).

I dodam opinie o Guitar Center. Zamawialem tam gitary, wszystko pieknie, jednak z palkami byl problem. w sumie zamowilem 3 komplety, 5A(VF) , 5A(jakies badziewie chyba On stage- jako zapas z braku kasy), 7AN(VF). Pierwszy komplet zamiast 5A przyszedl 5B. Stwierdzilem ze coz, niech juz zostana, trzeba szukac ,,swoich" wiec moze beda mi lezaly te. Pozniej zamowilem znowu 5A- przyszly 7A. Co prawda to byl strzal w dziesiatke, bo okazalo sie ze ten rozmiar lezy mi jak zaden inny, wiec zamowilem porzadne 7A- o dziwo pierwszy komplet przyszedl dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polece http://www.drumcenter.cz czeski sklep ktory ma rewelecyjne ceny na czesc sprzetu, poza tym obsluga jest naprawde na poziomie pomimo roznicy jezykowej - poprzez skladanke polskiego, czeskiego i angielskiego dostalem dokladnie to co chcialem, ponadto sklep wyjatkowo ostatnio zamykaja o godzinie 17, ja wyszedlem o 17:30 i nikt mnie nie popedzal, wszystko moglem organoleptyptycznie przetestowac i zakupic sprzet w naprawde konkurencyjnych cenach. Polecam ! (w szczegolnosci dla ludzi z poludnia Polski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam adamusic.pl gdy kupowałem sprężyny dali całą maszynkę i zamówiłem także pałki czekali kilka dni na dostawę pałek za opóźnienie zamiast paczki ekonomicznej dostałem kuriera i koszulkę GRATISS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazując na swoich doświadczeniach polecam trzy polskie sklepy: DrumCenter, Avant Drumshop i Music Store.

 

DrumCenter.pl - kupiłem tu perkusję, jakieś blaszki i dużo innych akcesoriów.. Plusem jest świetna obsługa, szeroki asortyment i dział z promocjami/wyprzedażami. Minusem wysokie ceny i brak rabatów dla klientów którzy do nich wracają.

 

Avant Drumshop - kupiłem tu dwie perkusje, jakiś werbel i mnówstwo innych akcesoriów.. Plusem jest dobra obsługa, dość szeroki asortyment, dział z promocjami/wyprzedażami - choć czasem nie ma tu zbyt wiele. Minusem jest to, że w dziale ze sprzętem używanym nie zawsze wszystko się zgadza, więc należy pytac dosłownie o wszystko przez telefon przed zakupem! Stały rabat na wszystko dostałem po zakupie drugich bębnów.

 

Music Store - kupiłem tu narazie tylko trochę akcesoriów: futerały na bębny, naciągi i jakieś statywy. Plusem jest obsługa, która podchodzi do klienta indywidualnie, oraz rabaty, które otrzymujesz nawet już przy pierwszym zamówieniu kilku produktów!

Minusem może zbyt wąski asortyment w niektórych działach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep Riff w Częstochowie. Mają tam świetne promocje. Twina Giblartar 5611DB gdzie w DC jest za ponad 700 zł kupiłem go za 380 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drumcenter - Opava - czeska wersja drumcenter. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym sklepem. Szczególnie polecam Pana Zbynka Raaba. Piszesz, co potrzebujesz, a on bez zbędnych kłopotów to załatwia. I bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania. Dotychczas nie było najmniejszych problemów podczas sprowadzania mojego Mapexa Saturna. Serdecznie polecam! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Riff w Katowicach, świetna obsługa i mega promocje, mieli totalną wyprzedaż blach, kupiłem kilka sztuk za połowę ich wartości sklepowej...

Poza tym Śląskie Centrum Perkusyjne. Nie wiem jak kupując w internecie, ale w salonie w Chorzowie Batorym kupiłem Paiste PST 5 Ride 20' za 490 zł, cena w sklepie internetowym to 535 zł, wiec warto się targować! Obsługa fachowa, można popukać co się chce, idą na rękę klientom. Polecam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląskie Centrum Perkusyjne - kompletna olewka wobec klienta. Dwa dni temu wymiana korespondencji mailowo - chciałem kupić dwie rzeczy: sprężyny i rezo. Maile z odpowiedziami umilkły więc dzwonię na komórkę. Po kilkunastu próbach dwa dni temu odbiera człowiek (mówi tak niedbale i niewyraźnie przez telefon, że z trudem go rozumiem). Potwierdzam moje zamówienie. On przyjmuje i prosi o adres mailem. Wysyłam. Proszę o pobranie, zgadzają się. Wczoraj paczki nie ma. Myślę - ok. Może późno składane zamówienie, wyślą kolejnego dnia. Dziś nie ma paczki i nie ma też żadnego mailowego potwierdzenia wysyłki. Większość profesjonalnych sklepów czy firmy kurierskie ślą coś takiego po nadaniu paczki. Dzwonię więc. Pan - chyba ten sam, bo znów mało rozumiem - zdziwiony szuka w bazie mojego zamówienia. 3 razy powtarzam dane. W końcu słyszę, że ,,no to dzisiaj zapewne zamówienie zostanie wysłane''. Podziękowałem panu serdecznie za trud i zrezygnowałem.

 

 

EDIT - Wczoraj około 15.00 postanowiłem zamówić sprężyny i rezo w Avancie (już wcześniej u nich kupowałem) - dziś o 10.00 kurier wręczył mi pakę. Gdyby nie fakt, że mam do Avantu 80 km to nie brałbym pewnie pod uwagę innych sklepów - a tak zostaje wysyłka. Ogromny plus Avanta to świetny kontakt. W moim przypadku to był komunikator, wszystko naprawdę sprawnie.

Wspomnę jedynie, że mam też bardzo dobre doświadczenia z Drum Center.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

himi, Nie ten temat. To Złota lista a nie Czarna :P

 

Ja polecam sklep perkusyjny DrumCenter.pl . Jestem im wierny od Lat, fakt nie mają wszystkiego, ale żaden sklep nie ma wszystkiego. Głównie boli mnie brak asortymentu Meinla (oprócz Vintage Serii). Ale sklep na prawdę świetny, obsługa mega ;-)

 

Co do Thomanna, również fajna opcja, wielkim plusem jest to, że mają chyba Wszystko ;-)

 

Co do Cen... ProDrum ma wysokie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sklep Avant DrumShop. Kupiłem u nich sporo rzeczy. Bardzo duży plus za możliwość negocjowania ceny. Poza tym bardzo dobry kontakt, szeroki asortyment i fachowe doradztwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.drumpartners.pl polecam z czystym sumieniem. Kupiłem zestaw. Szybko, solidnie, zgodnie z ustaleniami. Paczka doszła bezpiecznie spakowana. Duży plus dla tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIP-HOP w Mielcu. Pan zna się trochę na rzeczy, poleci, doradzi, kiedyś do każdych pałek dawał smycz z Vic Firtha B) Jak cos zamowic ttzeba to nie rohi problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...