Skocz do zawartości
arti

ZŁOTA LISTA SKLEPÓW MUZYCZNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Definitywnie www.perkusje.pl ! Mega miła obsługa, w momencie gdy powiedziałem przez telefon że poproszę werbel joego to usłyszałem "chłopaki pakujcie werbel, czy coś jeszcze?" - byłem w szoku, paczka następnego dnia, ceny NISKIE (zadziwiająco), normalnie werbel Joego ok 1100zł a tam 990 zł, przesyłka oczywiście free, bardzo poważnie podchodzą do ludzi, naprawde BARDZO polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno DrumCenter.pl jak i Avant. Doskonały kontakt, obsługa i czas wysyłki. Na korzyść Avanta - dostałem gratis nylonowe podkładki do śrub kupując emada. Na korzyść DrumCenter.pl - ceny, niższe niż Avant. Oba sklepy profi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Perkusyjny DrumCenter.pl

 

-"może kijka żeby obstukać blachy?"

-"kawy, herbaty?"

-asortyment

-ceny

podejście do klienta (przykład) -> Wczoraj bylem w DrumCenter kupić bębny (niedługo założę temat, ujrzycie moje cudeńko). Oprócz bębnów ojciec stwierdził, że kupujemy też tłumiki [ja bym kupił splash'a :razz: ]. Pytam się obsługi, a tu klops - nie ma zestawu na cały set, są tylko oddzielnie. Po podliczeniu 390pln, zamiast 319.

"Pan poczeka, pójdę do Tomka i zobaczymy co da się z tym zrobić"

Dało się zrobić - zeszli do ceny jak za normalny zestaw.

Oprócz tego rabacik na pokrowiec na talerze.

No i - mimo prośby o pomoc w jednej paczce, wszystko znieśli na dół :smile:

Czekała ich drobna niespodzianka, bo przez to, że bębny na kredyt wiedzieli ile ojciec zarabia (nie jest to specjalnie mało), a samochodzik to Volvo 240, i to nie z ostanich serii. [dla niezorientowanych - bardzo fajny samochód, i w ogóle, tylko, że nasz ma ponad 20 lat,i pewnie warty jest koło 2/3 tego co mój DDrum]

 

 

Jeśli ktoś z załogi będzie czytał -> Wielkie Dzięki, Oraz Pozdrowienia -> jak kupować to u Was :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant - nowe argumenty:

 

1. sala odsłuchowa. zaje**sta salka w ekstra scenerii (ja bym tam nic już nie remontował chłopaki! :) ) można wziąć dosłownie wszystko i sobie w wygłuszonej salce obstukiwać godzinami bez narzekania sąsiadów/przechodniów

2. cały czas genialna atmosfera:) człowiek wchodzi i wychodzić nie chce, znowu posiedziałem z chłopakami 4h :)

3. lokalizacja - z jednej strony ciężko trafić dla laika nie-poznaniaka ale z drugiej jest ekstra, bo nie zaglądają tam laicy nie-perkusiści co powoduję wprawdzie atmosferę pustki, ale za to nie ma tam nigdy tłoku, hałasu i spokojnie można wszystkiego popróbować bez czyjegoś oddechu na plecach :)

 

mój sklep. poza jednym minusem - tę naklejkę, którą mi wysiudaliście nie mogę nakleić na naciąg, nakleję kontury na ścianę w salce a od na naciąg wezmę zwykłą naklejkę z turkusowym tłem :)

pozdrawiam!

 

[ Dodano: 23-06-2007, 11:47 ]

aha i jeszcze coś -

4. jak nie mają jakiegoś towaru lub jest on wybrakowany (->krzywe pałki) dzwonią, informują i przepraszają, proponują coś innego, nie tak jak GDZIEŚ, gdzie wysyłają mimo to a za zwrócenie uwagi serwują "słodkie pierdzenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avant! Bardzo profesjonalne podejście do klienta! W moim przypadku uprzejmie poinformowali mnie o braku sprzetu który zamówiłem i telefonicznie doradzili mi jaki naciąg wybrać. W dodatku kiedy zamówiłem przez internet w przeciągu jednego dnia 2 rózne rzeczy bałem się ze za transport zapłace podwójnie z racji dwóch paczek. Nic bardziej mylnego! Obsługa pomyślała i przysłała wszystko w jednej! Naprawde sklep godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem Rock'n Rollu w Katowicach takiej obslugi to nie widzialem nigdzie full profeska i tanie graty jak ktos bedzie koniecznie niech zobaczy ten sklep[shadow=darkred][/shadow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock'n'rolle są fajne, w Sopockim spuścili mi z ceny mimo że nawet nie prosiłem :)

Podejście profesjonalne, jak się o coś poprosi czego nie mają, to dzwonią i starają się ściągnąć. Niestety dużego wyboru na miejscu nie ma, stoi trochę sprzętu Taye, drzewko Bosphorusów, wybór pałek Ice Stix i trochę niemarkowego hardwaru do perkusji :P Większy wybór jest gitar, pieców i ogólnie całej tej elektroniki.

Sklep przede wszystkim dobry, jak chce się coś z Taye, bo mają kontakt z dystrybutorem, który jest parę ulic dalej :) nie ma problemów ze sprowadzeniem. Kontakt telefoniczny i osobisty bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Perkusje.pl nie ma problemu z dostepnoscia towaru,szybka przesylka dhl`em ,jeszcze kurier dzownil i pytal sie czy jest ktos w domu,czy moze podjechac.

Ogolnie mile odczucia:P polecam.

dokładnie polecam równierz! nawet jak zamawiałem naciągi to na fakturze były tańsze niż na stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drumshop.pl

 

Kontakt rewelacyjny, cena przesyłki do negocjacji (szkoda, że nie mają umowy podpisanej z jakąś firmą kurierską). Przesyłka następnego dnia u mnie w domu! (chodzi o pokrowce na zestaw). Mili ludzie, poważnie podchodzący do sprawy. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bylem Rock'n Rollu w Katowicach takiej obslugi to nie widzialem nigdzie full profeska i tanie graty jak ktos bedzie koniecznie niech zobaczy ten sklep[shadow=darkred][/shadow]

 

Z tą full profeską to tym nie przesadzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bylem Rock'n Rollu w Katowicach takiej obslugi to nie widzialem nigdzie full profeska i tanie graty jak ktos bedzie koniecznie niech zobaczy ten sklep

 

 

Z tą full profeską to tym nie przesadzał...

 

No nie, jeśli chodzi o gary, to wiedza i podejście do klienta "Małego" (perkusista zespołu Chico) nie budzi u mnie żadnych zastrzeżeń. No, ale każdy może mieć swoje wrażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić sklep Rock N Roll w katowicach, właśnie odebrałem przesyłkę z nowym zestawem perkusyjnym którym jest Premier Artist Maple. Świetna obsługa, dobry kontakt, szybka realizacja a co najważniejsze rewelacyjna cena. Oby więcej takich sklepów. Towar kupiłem w ciemno i nie rozczarowałem się. Wszystko OK żadnej ryski, żadnych problemów.

Za zaoszczędzone pieniądze kupię komplet zawodowych naciągów i jeszcze starczy na jakąś blaszkę.

 

Pozdrawiam ekipę rock n rolla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony polecam sklep Rock N Roll w Poznaniu. Wprawdzie sklep odchodzi właśnie od bębnów i perkusjonaliów, ale dla gitarzysty to istny raj. Fachowa obsługa, naprawde dużo sprzętu, bardzo dobre ceny, a dla osób, które powiedzą, że są od Drum Shopu hojne rabaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internetowe wydanie drumstore. Polecam!! Sprawa zalatwiona pozytywnie, bez niespodzianek, terminowo, fachowo. Tyle moge powiedziec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamuz - Katowice ! Kosmicznie niskie Ceny ! przykład Gretsch Catalina Maple - z dodatkowym floorem 16x16 za 3074 zł ! Mapex Pro M ok. 3200 zł Pearl MMX 7564 zł, Pearl ELX 3700 zł, Pearl EX 2400 zł ! tanio jak barszcz ! bardzo miła obsługa ! pani rozmawiała przez telefon a my łdowalśmy z kumplem w blachy bo nie wiedzielismy i nawet nie zwrocila nam uwagi ! obsługa zna sie na wszystkim.

DrumCenter.pl Bydgoszcz - Pełna profeska hi hacik szybciutko u mnie był i do tego niskie ceny !

Drum Store - Pełna profeska ogromne rabaty, szybka wysyłka

R'n'r Katowice - Dobra obsługa da ograć wszystki i konkurencujne ceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz było, ale myślę że warto:

 

mastersound Tychy. Bywałem w wielu sklepach ale ten naprawdę jest jak najbardziej OK. Fachowa, miła, kulturalna i bardzo sympatyczna obsługa, (dzięki Krzysiek :) ). Kupowałem tam rzeczy zarówno osobiście jak i przez telefon i nigdy nie było żadnego problemu. Jeśli ktoś będzie w Tychach grzechem było by nie pójść do tego sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DrumCenter.pl (Bydgoszcz) - bardzo dobra i miła obsługa... Przesyłka dotarła na czas, Pałki i talerz 8' były zapakowane bardzo solidnie. Jestem zadowolony i mam zamiar następnych zakupów dokonywać w Tym właśnie sklepie. Pozdrawiam "załogę" Drumcenter.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DrumCenter.pl - DC wymiata!

 

avanta i mastersounda bym nie polecal

jest jeszcze jeden sklep ktorego odziwo nikt nie wymienil

HURTOWNIAMUZYCZNA.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtowniamuzyczna.pl powiadasz !? haha Pearl ELX CENA HIT 4.990 zł ! w gamuzie stoi za 3.700 zł ! porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie żebym ujmował cokolwiek DrumCenter.pl ale te powiedzmy 4 największe sklepy są na wyrównanym poziomie i wszędzie jak coś zamawiam to mam w przeciągu jednego, dwóch dni w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie muszę zgodzić się z DfA. Z doświadczenia swojego i kumpli wiem że jest tak jak on mówi, ale jednak moim faworytem pozostanie sklep perkusyjny http://drumcenter.pl. Zrobiłem wczoraj "zakupy" i podałem adres inny niż ten z przed... 4 miesięcy. Nie wysłali od razu, tylko pan z obsługi zadzwonił i spytał czy czasem się nie pomyliłem. Okazało się że mam 2 adresy i czasami zamawiam na ten, a czasem na drugi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep rondu music w Raciborzu kupiłem tam perkusję gostek tak sie ucieszyl ze dodal mi pokrowce gratis .Wogole spoko koleś mily tranzakcja przeszla bez klopotu napewno kupie w tym sklepie inna lepsza perkusje jak juz sie podszkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...