Skocz do zawartości
MuFFes

Wybór naciągów na werbel

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna tego werbla:

http://www.thomann.de/pl/mapex_14x65_black_panther_snare_fb.htm

I chciałem się zapytać czy duża jest różnica pomiędzy tymi naciągami co są założone od początku, a tymi które można kupić? Jeśli tak to czy naciąg rezonansowy też dużo zmienia?

 

I jeśli warto to jakie te naciągi kupić? Raczej preferuję krótki(może nie jakoś strasznie krótki), skupiony i niski dźwięk werbla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi na słowo, to porządny bęben i nie potrzebujesz lepszego uderzanego i rezo niż założone - nastrój porządnie i viola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie rozwiązało to mojego problemu :) W zasadzie na siłę szukam czegoś za ~25euro na thomannie bo mi tyle do przesyłki braknie, a nie warto płacić 20euro :/ Pałki mam (VF SDW2) w dobrym stanie bo od elektronicznej prawie nie ma śladów użytkowania i dosłownie nie mam zielonego pojęcia co innego mógłbym kupić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja prośba na przyszłość - szanuj czas swój i innych i pisz jasno o co Ci chodzi - na Thomannie mają fajne czapeczki - nieźle chronią przed słońcem - polecam i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MuFFes, z tego, co mi wiadomo, to nie ma różnicy między Onyxem na werbel, a Onyxem na tomy. To bardzo fajny naciąg, ale służy przede wszystkim do mocniejszego grania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam odpowiadają klimaty głównie rockowe i metalowe (nie wliczając trash'a, black'a i kilku innych podgatunków metalu) Także pomyślę o tym naciągu :) Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...