Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Druga opcja lepsza. Te pierwsze bębny to najtańsza chińszczyzna, nówki można za niecałe 800 dostać. Zobacz tu. Sprzedającemu coś się pomyliło, albo szuka frajera prze wielkie F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzb6, zdecydowanie Amati. Bardzo dobra cena zważywszy na to, że blachy w zestawie są już do pogrania. ZBT i Scimitar, to może nie jest szał. Ale na początek wystarczą i nie zamęczą ucha. są to poprawne blachy z brązu. Ich wartość to jakieś 400zł (bo nie wydaje mi się żeby były uszkodzone).

A Amati, to też nie najgorsza perkusja na początek.

O tym EP już się kolega adamsz wypowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amatka na początek najlepsza, kolega kupił everplaya choć mu ciągle odradzałem ale się uparł. Brzmi gorzej niż wiaderko z folią hardware porażka... W amatce masz już podstawowy set talerzy czego nie można powiedzieć o fabryczny evera. Wyginają przy mocniejszym naciśnięciu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minus tego amati to brak hardware na blachy.

Statyw pod HH i statyw pod blachę razem wyjdzie Cię od 200zł. Czyli kompletna perkusja (z której można dosyć sporo wyciągnąć) z blachami (które brzmią i nie trzeba od razu wymieniać) wyjdzie Cię 900zł plus ewentualna przesyłka. Wg mnie bardzo dobra opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...