Skocz do zawartości
Domag

Pałki TAMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników pałek firmy Tama. Cenowo te pałki plasują się na półce VC Vater Pro Mark i innych profesjonalnych firm, jak się mają do tychże owe pałki pod względem jakości i wytrzymałości? Jestem zainteresowany zakupem, a nie grałem na nich dotychczas. Z góry dzięki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pałki Tamy 5B w wersji dębowej i muszę przyznać, że są świetne. Są bardzo wytrzymałe i solidne, ale też trochę ważą. Katuję je już od jakiegoś czasu, a ślady zużycia są naprawdę bardzo małe. A porównując z VF 2B, których używałem wcześniej, można powiedzieć, że praktycznie znikome. Jedynie co może się komuś nie spodobać, to ich waga, a poza tym wszystko super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. 5B są ciężkie, bo to taki model, chyba, że chodzi Ci o to, że są cięższe niż 5B innych producentów. Ja zamierzam kupić 5A, jak już będę miał napiszę tu o swoich wrażeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5B są ciężkie, bo to taki model, chyba, że chodzi Ci o to, że są cięższe niż 5B innych producentów

Są cięższe od 5B innych producentów. Mam porównanie z 5B Vic Firtha i ProMarka. To głównie przez to, że został użyty inny materiał do produkcji tych pałek, tj. dąb. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...