Skocz do zawartości
Herbata

Triggerowanie centrali w perkusji - jak to zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem otriggerować centrale w mojej perkusji akustycznej, a że nie wiem nic a nic na ten temat chciałem prosić o radę. Znaczy tak - zasada działania jest mi znana, wiem co mam robić żeby wszystko zadziałało, nie wiem po prostu jakie triggery i jaki moduł kupić żeby nie wydać niepotrzebnie zbyt dużo pieniędzy, bo z tego co widziałem moduły kosztują od 200 do nawet i 10 000 zł i nie wiem tak na dobrą sprawę czego potrzebuję tak konkretnie.

Chciałbym na ten cel wydać mniej niż 1000 zł - bez miksera i kolumn.

1. Jakie triggery? Widziałem że jest kilka rodzajów i kilka cen :D. Niektórzy sprzedają robione przez siebie za 50 zł. a fabryczne na allegro potrafią kosztować i 300 zł za sztukę. Nie wiem za bardzo czym one mogą się różnić i czy faktycznie warto dać 6 razy więcej...

2. Jaki moduł? Tutaj już zupełnie nie wiem co mam kupić. Zależy mi tylko na ciekawym brzmieniu centrali i na niczym innym. Nie wiem na co tutaj się zdecydować, jest tego cała masa i bardzo ucieszyłbym się z jakiejś podpowiedzi.

3. I... co jeszcze? Czy po podłączeniu triggerów do modułu, modułu do miksera, miksera do kolumn wszystko będzie działać?

 

Wertowałem tematy z tym związane, ale na prawdę na elektronice i perkusjach elektronicznych nie znam się wcale. Więc na prawdę chętnie dowiedziałbym się jak podejść do tego rozsądnie i jestem też ciekawy czego inni ludzie używają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli chodzi o trgerowanie stopki i niedrogo to polecam Ci moduł alesis dm5.Miałem grałem i byłem zadowolony.Sprzedałem dla metalowca ktory właśnie chciał trigerować stopki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herbata, W perkusiście 7-8/2014 w dziale stopy metali ciężkich masz wszystko opisane. Moge ci jutro przesłać zdjęcia. Chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Herbata, W perkusiście 7-8/2014 w dziale stopy metali ciężkich masz wszystko opisane. Moge ci jutro przesłać zdjęcia. Chcesz?

 

I ja bym poprosił,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...