Skocz do zawartości
razcob

Paiste Alpha Brilliant a Boomer - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

 

Podpowiedzcie mi, czy zwykłe Alphy rock różnią się czymś od Boomerów ? Na pewno ceną, ale na stronie próbki brzmią praktycznie tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moich słuchawkach te próbki brzmią tak samo. Jestem skłonny przypuszczać, że to te same blachy, tylko malowanie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak się wydaje. Jeśli chodzi o Boomery, to głównie chodzi mi o 19tkę crasha. Reszta wolałbym, żeby była z normalnej serii ; - )

 

Po analizie przeróżnych blach jednak decyzja zapadła na Alphy. Turków nie chcę, bo przy moim ciosie to nie nadążyłbym ganiać z reklamacjami, Sabiany, które lubię bardzo są teraz cholernie drogie, a grać w klubach dla 50 osób na 2002... Też nie ma sensu, więc wydaje mi się, że Alphy będą najlepszym rozwiązaniem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brałem pod uwagę PST7, i podoba mi się któryś ride... Light czy inny Soft.. Oczywiście jako crash :-)

One brzmią 'podobnie' do 2002. Podobnie... :-) Ale i tak jeśli chodzi o te budżetowe serie to Alpha bardziej mi się podoba :-)

To oczywiście nie jest ostateczna decyzja, ale prawdopodobnie jak już się w końcu pozbieram, to właśnie na coś takiego się zdecyduję.

 

 

A Meinle Classic i Classic Custom Extreme ogrywałem i nie podpasowały mi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...