Skocz do zawartości
kamil_ge

Jaka perkusja dla początkującego??

Rekomendowane odpowiedzi

Więc temat wygląda tak: mam zamiar kupić perkusję na początek elektroniczną (blok, sąsiedzi itd), rozglądałem się i początkowo kombinowałem pomiędzy Alesisem DM 7x Kit lub Kat-em KT2 tudzież 3, ale ostatnio wpadłem na ogłoszenie w którym ktoś chce sprzedać Rolanda td 12 za kwotę ok 3500 (podobno powystawowy ze stopą i HI Hat-em ale nie jestem w stanie sprawdzić wiarygodności tej oferty). i teraz pytanie czy lepiej kupić Alesisa Kata trochę poćwiczyć i wtedy ewentualnie kupować coś lepszego, czy od razu decydować się na Rolanda. oczywiście druga opcja bez gwarancji co trochę mnie zraża bo nie mam pojęcia jak wygląda sprawa awaryjności tego typu sprzętu.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie: zamierzam w przyszłym tygodniu umówić się na odsłuch tego Rolanda czy jakieś rady? jak sprawdzić czy nie ma jakiś ukrytych wad wiem, że dla znawców to pewnie nie problem a jednocześnie temat rzeka, ale może ktoś mógłby coś napisać w kilku punktach?? z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czar prysł jak się okazało ten Roland jest o wiele..wiele droższy a gość chce te 3500 za sam moduł , co nie wynikało wg mnie jednoznacznie z treści ogłoszenia, ale to może pomińmy :cry: więc sprawa nadal zostaje otwarta :smile: i ciągle pozostaje dylemat co kupić wrrrrrr

 

[ Dodano: 22-11-2014, 11:08 ]

przeglądałem stronki i wpadło coś takiego:

http://www.thomann.de/pl/millenium_mps600_professional_mesh_set.htm

lub

http://www.thomann.de/pl/millenium_mesh_headmps600_edrum_set.htm

 

ewentualnie

 

http://www.thomann.de/pl/millenium_transformer_bundle.htm

 

 

 

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat tych zestawów? wiadomo na obrazku wygląda nieźle ale jak się zachowują, czy wystarczą na początek, jaka jest relacja ceny do jakości? przeglądałem forum o MPS600 trochę jest ale w takim zestawie z siatkami nic nie znalazłęm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiem tak :pady Dig Drum i moduł rolanda np td3,td6 lub alesis dm5. Za 3500 kola spokojnie sie zmieścisz.Sam użytkuję właśnie taki zestaw z td12 i nie ma żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa kolegi nowak8. Zmieścisz się bez problemu a o zaletach DigDrum przekonało się od groma ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...