Skocz do zawartości
Killswitch

Perkusja elektroniczna do 3k zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam przerzucić się na perkusję elektroniczną z akustyka i szukam zestawu do ok.3000 zł, myślałem nad Alesis dm10 studio albo jakimś Rolandem, moglibyście mi coś polecić?

 

przykładowe oferty które znalazłem:

http://olx.pl/oferta/perkusja-elektryczna-alesis-dm10-stopa-wroclaw-CID751-ID7PYSh.html#4275f63e77

 

http://olx.pl/oferta/alesis-dm-10-CID751-ID7YZp9.html#4275f63e77

 

http://olx.pl/oferta/perkusja-elektroniczna-alesis-dm-10-studio-kit-CID751-ID82Jnn.html#4275f63e77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardziej polecam rolanda, sam jestem uzytkownikiem dig druma i stwierdzam, ze roland jest DLA MNIE lepszy w stosunku cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO roland. zaden shit drum ani inne alesisy, to wciaz 200 lat swietlnych jezeli chodzi o jakosc i przyjemnosc z gry, tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Dig Drum z modułem Rolanda, kontroler hi-hatu na statywie i masz prawie akustyka , nie pchaj się w żadne gumowe pady.Realizm gry na padach Dig Drum jest

taki jak na akustyku.

Ponadto zawsze możesz uzgodnić z producentem co potrzebujesz.

Ważne masz gwarancję !!!

Nowy Dig Drum ,nie wytłuczony i obdarty polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o KAT np. ten KT2 jest to czegoś warte, czy w ogóle tym sobie tyłka nie zawracać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taki fundusz to naprawdę nie marnuj kasy i bierz to, o czym napisaliśmy powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając ok. 3 tys zł naprawdę warto zainwestować w Dig Druma. Dobre gary i ogromna możliwość personalizacji zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tym Big Drum'em to jak to wygląda z głośnością ? bo nie chcę mieć co chwila skarg od sąsiadów, a mieszkam w bloku, więc zależałoby mi na czymś w miarę dyskretnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dig drum jest dosyć cichą perkusją, jedyne co może być słyszane przez sąsiadów to stopa, ale nie ze względu na głośność pada, bo ta jest rewelacyjna, tylko na wibracje przenoszone przez mechanizm na podłogę. Niektórzy robią sobie różne platformy wyciszające, ale pewnie kilka grubych dywaników powinno w 100% załatwić sprawę. Do mnie sąsiedzi jeszcze nigdy nie przyszli ze skargą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na bijak założony kawałek gąbki i stopa teraz jest nie tylko najcichszym, ale i najmniej przenoszącym wibracje elementem zestawu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz Stępnik. Bardzo miły Pan, preferuje kontakt telefoniczny. Naprawy gwarancyjne wykonuje dosłownie od ręki. Telefon coś się zepsuło, wysłać, a za 3 dni przesyłka z naprawionym elementem w ramach gwarancji. Zawsze pomoże jeśli jakiś problem z konfiguracją modułu. Jeszcze z takim wsparciem technicznym nigdy się nie spotkałem. (Zawsze oddzwania)

 

Link do strony z kontaktem.

 

http://www.perkusjaelektroniczna.pl/dig-drum_kontakt.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...