Skocz do zawartości
pulek2

Pałki Gładek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Mat Maxy nie umywają się do Gładków. Kiedyś poprosiłem ojca żeby kupił mi pałki jak będzie w Olsztynie. Oczywiście nie mieli tych co chciałem a sprzedawca wcisnął mu zamiast 2 dobrych par pałek to multum mat-maxów za 60zł. Pałki były tak krzywe, że główka pałki była z 2cm wychylona za jej trzon. Nie mówię tutaj o jednym incydencie. Tak było w 5-6 pałkach. Nie pamiętam już dobrze. Mizerna wytrzymałość swoją drogą. Ogólna jakość ich wykonania to porażka.

 

Gładkami gram teraz przez jakieś 2 tygodnie bo wszystko inne połamałem i znalazłem 2 pary starych Gładusi :) Gra się nimi przyzwoicie. Są PROSTE!(Nie mylić z PROSTO ;) ) i jedyny mankament, który jest przeze mnie mocno odczuwalny to ich brzmienie. One autentycznie nie brzmią. Jeżeli gram ramkę to jakbym nie ustawił pałki to wychodzi kupa. Gdy biorę pojedyncze niedobitki, podobnych gabarytów, takich firm jak: O4D, VF itd... ramka od razu nabiera brzmienia. Nie wiem czy tylko ja mam coś takiego. Może mam jakieś trefne te Gładki.

 

Ogólnie fajne pały jak na... ile one teraz kosztują? 10zł? Jednak O4D jest w podobnej cenie a moim zdaniem wypada o wiele lepiej. Nie wiem jak hickory, ale jadą już do mnie więc niedługo się przekonamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna para Gładków jaką mialem wytrzymała prawie rok- więc nie jest z nimi tak źle. Ale przyznaję, że nie używam ich w ogóle, mam swoje ulubione rozmiary u innych producentów i tyle :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seeker, dokładnie sygnatura Krzysztofa Lewandowskiego oraz rozmiar 150 rock, wytrzymały jakiś rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widocznie tylko sygnatury są takie, ja miałem sygnaturę Krzysztofa Przybyłowicza (140 Rock) :lol:

 

[ Dodano: 24-05-2011, 19:47 ]

150 rock
(140 Rock)

 

To dlatego wytrzymują ROCK :?: ;) ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seeker, może coś w tym jest, gram na 150/140 p-k ROCK - z nylonowymi główkami, a dziś wziąłem nową parę Gładek Fusion II - nie moje. Po kilku uderzeniach pękła, może dlatego że jest cienka jak ołówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Gładkami Rock 150 B i jestem zadowolony. Kupiłem dwie pary i trzymają się tak już ze 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocki tyle wytrzymują ? Mi dwie pary na jednej próbie leciały.. Co innego hickorowe Gładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna para, inny właściciel, inna technika i dynamika.

 

Po co polemizować ile komu pałki wytrzymują ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje hickory fusion II są chyba nie do zajechania :)

jedyne co im dolega (ło) to rozwarstwienie od rimów i główki. rozwarstwienia załatwione taśmą pakową i trzyma, nawet nie drgnie. główki jak już sie praktycnie wyłupały, wyrównałem, wziąłem plastikowe główki z ahedów, nakropiłem gwoździa w płynie i osadziłem na pałkach. teraz pewnie posłuża do śmierci :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak z balansem takiej pałki ? :shock:

 

zbyt koncentrujecie się na pierdołach :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zbyt koncentrujecie się na pierdołach

 

dokładnie !! zza głowy można napindalać ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zbyt koncentrujecie się na pierdołach

 

dokładnie !! zza głowy można napindalać ! :D

 

nie gram z za głowy i nie o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...