Skocz do zawartości
kubix13

meinl hcs takie slabe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zapytać o talerze meinl HCS zestaw hi hat i crash /ride.Czy to prawda, że są one aż tak bardzo kiepskie? Bo miałem do czynienia tylko z hi hatem i on akurat nie jest taki zly, tylko co z tym crash/ride, bo akurat z nim nigdy nie mialem stycznosci, a do 500 zl na pewno nie znajdę nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, seria HCS to mosiądz przeznaczony dla początkujących perkusistów, brzmią kiepsko.

 

Hi Hat i jeszcze ewentualnie Ride jakoś tam brzmią, Crashe są kiepskie, Crash/Ride pewnie też...

 

Zdecydowanie znajdziesz coś lepszego do 500zł, tylko szukaj używanych talerzy a nie nowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Meinl HCS ride 20' bardzo dobry talerz dla początkujących perkusistów brzmienie jest ok nie mam zastrzeżeń kupiłem go na okazji za 100 w dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Meinl HCS ride 20' bardzo dobry talerz dla początkujących perkusistów

Z tym bardzo dobry, to bym polemizował. Ot talerz jak talerz. Można uderzyć, nie zniszczy się po dwóch uderzeniach, więc na próby ok.

 

brzmienie jest ok

Dopóki nie pograsz na blaszce z brązu.

 

za 100 w dobrym stanie

Za taką cenę śmiało można brać do ćwiczeń, żeby nie zużywać lepszych serii.

 

kubix13, chcesz hat i crash-ride do 500zł, tak? To rozejrzyj się za Paiste 502, PST5, 400, 802, 404, 1000, 505. Można trafić w dobrych cenach, a blaszki dużo lepsze (kolejność od najsłabszej do najlepszej).

Albo Sabian B8. Porównywalne do PST5. Ostatnio poszedł set (HH, 3 crashe i ride) za 830, więc można dostać te blachy za niewygórowaną cenę. A też miażdżą HCSy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metalizer, Mam blaszkę z brązu Paiste pst5 thin crash 16' super blacha a nawet nie droga (Nówka) to jest już półprofesjonalna półka z dobrym brzmieniem. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...