Skocz do zawartości
goldomor

Tajemniczy talerz - czy ktoś określi jego tożsamość?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dzięki pewnej "wycieczce" po stronach portalu olx.pl stałem się za 150 złotych właścicielem pewnego ciekawego, ciężkiego do zidentyfikowania talerza. Sprzedawca podawał, że to 22 calowy ride, aczkolwiek po otrzymaniu przesyłki doszedłem do wniosku, że jest to coś na kształt ok. 21 calowego crash/ride'a - bardzo lekkiego, o przeszywającym tonie. Osobiście jego brzmienie, zwłaszcza na żywo bardzo mi odpowiada i stanowi ciekawe uzupełnienie ride'a i hihate'a z serii avedis.

Interesuje mnie czy ktokolwiek z Was byłby w stanie powiedzieć mi cokolwiek o tym talerzu, wygląda dość staro, dlategoż postanowiłem umieścić ów temat w tym, a nie innym dziale. Poniżej załączam zdjęcia i króciutki klip (sorki za niezręczne operowanie kamerą, ale trzymałem ją w ręce). Czekam na Wasze przypuszczenia, pozdrawiam.

T.

 

loveless%2Bdrums%2B4.jpg

 

loveless%2Bdrums%2B3.jpg

 

loveless%2Bdrums%2B5.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Gerardzie za szybką i skuteczną diagnozę. :) W internecie jest dość mało szczegółowych informacji na temat takich zabawek. Fajnie brzmi jak na tak niskie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...