Skocz do zawartości
Gość Komar

Kupno słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komar

Mam z 2,3 lata słuchawki Vic Firth'a. W ostatnim czzasie był dwa razy wymieniany kabel i były ogółem naprawiane. Po krótkim czasie od naprawy znowu mam problem z jednym kanałem. Mam dość bawienia się w naprawy, bo potrzebuje słuchawek. Postanowiłem kupić nowe. Zainteresowałem się Direct Sound - Słuchawki Extreme Isolation EX25

Pytanie czy bdą one tzw. pancerne? Lepsze jakościowo od Vic Firthów? Ew. co byście polecili do 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Adaro to również fajne słuchawki, zdecydowanie lepszy dźwięk niż w vic Firthach i sound isolating. Jeżeli chcesz douszne to gorąco polecam shure se215 - tanie dobre monitory :)

 

[ Dodano: 28-05-2015, 17:36 ]

Razer Adaro to również fajne słuchawki, zdecydowanie lepszy dźwięk niż w vic Firthach i sound isolating. Jeżeli chcesz douszne to gorąco polecam shure se215 - tanie dobre monitory :) dobra izolacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem VF, mam EX-25 (od kilku lat).

Wszystko z nimi cacy, polecam bardzo.

Na forum jest mój temat o nich, jakby co. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od lat korzystam z Seenheiserów HD 201.

Proste, zamknięte słuchawki za nie więcej niż 100 zł. Umiarkowanie grube - nie izolują za bardzo, a klika słychać dostatecznie dobrze bez rozkręcania go na maksa :).

Używam na i próbach, i na koncertach i nigdy się na nich nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z kablem w VF :\ Widocznie to normalka.

Douszne monitory mają tą wadę że jak ruszasz kablem (o co mnie trudno podczas grania) to te drgania są przenoszone do kanału słuchowego i może być je słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...