Skocz do zawartości
BERO

maszynki do hi hatu

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiencie (waszym zdaniem) jedna najgorsza i jedna najlepsza maszynke jaka widzieliscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za najlepszą uważam DW Mag. Najgorszą widziałem na werblu Dimavery. Mały zakres pracy, a sama praca skandaliczna. Maszynka wykonana jest bardzo nieprecyzyjnie, chyba powstała na lekcji ZPT w szkole specjalnej. Powszechnie krytykowany Ludwig P-85 jest 100 razy lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za najlepszą uważam DW Mag. Najgorszą widziałem na werblu Dimavery. Mały zakres pracy, a sama praca skandaliczna. Maszynka wykonana jest bardzo nieprecyzyjnie, chyba powstała na lekcji ZPT w szkole specjalnej. Powszechnie krytykowany Ludwig P-85 jest 100 razy lepszy.

Do diaska, wiem, że mało wiem, a do tego w życiu nie widziałem maszynki do hihatu na werblu :biggrin: Aż muszę zdjąć z hh i postawić na sd :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jeżeli chodzi o drop clutch ( czyli że można za..bać w niego pałką i się hh zamknie)

to Ja mam dixona takiego --> http://drumcenter.pl/product-pol-1229-Dixon-Uchwyt-do-Hi-hatu-Drop-Clutch-PSHK-7DHP.html

 

i spełnia swoją funkcję tylko musisz mieć wielką szpare pomiędzy blachami bo Ci będzie wskakiwał do góry przy mocniejszym uderzeniu wtedy jak bedziesz chciał opuszczony (nie wiem czy zrozumiale to napisałem).

 

A raz macałem na koncercie pearla takiego ---> http://drumcenter.pl/product-pol-1256-Pearl-Uchwyt-do-Hi-hatu-Drop-Clutch-DCL300P.html

I śmiało mogę powiedziec że pearl płynniej pracował i estetyczniej był wykonany.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A śrubki, podkładki?

Fascynujące tematy!

Osobiście za najlepsza podkładkę uważam tę jedną jedyną.

Gwint preferuję jasny.

 

 

 

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mi się przypomniało że ta z Dixona ma gwint na całej długości tulejki na którą zakręcamy talerz więc podczas grania otwór z talerza może się odzierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A śrubki, podkładki?

Fascynujące tematy!

Osobiście za najlepsza podkładkę uważam tę jedną jedyną.

Gwint preferuję jasny.

Pełny talerz , stopę / życia/ wysoką , tom i jerry , śrubę aby dobrze sponiewierała , chinkę namiętną a błonę dziewiczą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...