Skocz do zawartości
Kamil7

Sabian pro sonix 14" 16" 20"

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.... chcialbym poznac wasze opinie co sadzicie o zestawie sabian pro ? urzywany set w dobrym stanie bez uszkodzen mam oferte 650 zl ze set... jeste ciekaw waszych opinji, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto.

Pro to seria wyższa od B8 i B8 Pro, poprzednik APX (już nieprodukowane). Była to próba podgryzienia Paiste w segmencie profesjonalnych blach ze stopu B8, gdzie niepodzielnie króluje seria 2002. Nie wyszło, ale blachy są niezłe. 650 to dobra cena za hh i ride, wiec crash masz niejako w gratisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolega wczesniej zauwazyl, podgryzienie Paiste nie wyszlo, bo wyjsc nie moglo, ale blaszydla w swej klasie bardzo solidne. Cena rozsadna, jakosc dobra. Sa jednak dosc waskie w brzmieniu, bardzo jasne i przeszywajace, szkliste (tak je zapamietalem w porownaniu do klasykow Paiste 2002 Black label). jelsi chodzi o ten typo brzmienia, to zdecydowanie wzorcem jest Paiste Sound Formula, ale za 650 zl to mozna co najwyzej kupic poltorej blachy Paiste ;-).

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro i pro sonix to nie to samo z tego co się orientuję. Mam hh pro sonix, wczesniej miałem aa regular ale potrzebowałem kasy. Za te cenę to bardzo dobra opcja

 

[ Dodano: 30-01-2015, 13:27 ]

Jeśli to pro sonix to tym bardziej się opłaca, bo piszesz w temacie o pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pro i pro sonix to nie to samo z tego co się orientuję.

Sonix to kolekcja w ramach serii Pro. Podobnie jak Rezo w serii A Custom i Hybrid w serii K Custom u Zildjiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ride z tej serii, naprawdę dobra blacha. W tej cenie nie masz się co zastanawiać (swojego ride'a kupiłem za 350zł, sprzedałem za tyle samo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil7, 650zł to cena bardzo dobra dla Sabiana B8 czy Paiste PST5. A seria PRO jest jednak wyżej. Wiec nie masz co się zastanawiać. Generalnie okazja. Nawet sprzedając ją po jakimś czasie powinieneś na tym zarobić.

Bierz i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pro i pro sonix to nie to samo z tego co się orientuję.

Sonix to kolekcja w ramach serii Pro. Podobnie jak Rezo w serii A Custom i Hybrid w serii K Custom u Zildjiana.

 

Nie, nie jest tak jak to opisujesz jak hybrid w serii K. To była inna seria, chyba starsza, brzmi inaczej od pro. Kupowałem kiedyś pro sonixa i znalazłem takie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pro i pro sonix to nie to samo z tego co się orientuję.

Sonix to kolekcja w ramach serii Pro. Podobnie jak Rezo w serii A Custom i Hybrid w serii K Custom u Zildjiana.

 

Nie, nie jest tak jak to opisujesz jak hybrid w serii K. To była inna seria, chyba starsza, brzmi inaczej od pro. Kupowałem kiedyś pro sonixa i znalazłem takie informacje.

Nie wiem gdzie znalazłeś te informacje, niemniej polecam lekturę katalogu Sabian Newsbeat 1999 - wszystko Ci się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...