Skocz do zawartości
Dameis

Vervrax - praca nad nowym albumem!

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki filmik z sekcji nad garami do nowego albumu zespołu Vervrax.

 

Smacznego.

 

"Bez linki nie ma obcinki" - Johann Gottlieb Fichte :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dameis ==> zanęć jakoś - dwóch perkusistów gra (zgrubnie) prawie to samo - równo zresztą; czy to ma być album perkusyjny? nie za bardzo rozumiem - rozjaśnij trochę ideę;

 

pozdrawiam;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To filmik z próby na której dopracowywaliśmy sekcję perkusyjną na nowy album który będziemy nagrywali już niedługo. Niedługo pojawi się drugi podobny, ale z gitarą. Wrzucone jako taka ciekawostka.

 

A gramy w 90% różne rzeczy :-)

 

Co do albumu. To będzie następny album zespołu Vervrax, w którym grają 2 zestawy perkusyjne.

 

[ Dodano: 19-02-2015, 22:51 ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem sensu wrzucania 2 drummerow jeśli dany bit można, przy obcięciu kilku zbędnych akcentow, zagrac na 1 perkusji...

swoja droga jestem ciekawy jaka muzyka pod taka dziwna sekcje... to będzie jakiś metal alternatywny? spokojne klawisze? czy jakies zlozone rąbanki aka dream theater?

p.s. koledzy powinni grac z metronomem bo ostro się rozjezdzaja tworząc niezły chaos na przejsciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Sens jest taki, że jest dwóch drummerów. A po co dwóch gitarzystów ? :roll: Też można poobcinać różne linie melodyjne...

 

:arrow: Gramy inne rzeczy w 90%.

 

:arrow: Dowiesz się co gramy wpisując zwyczajnie hasło Vervrax w YT. Mało tego, po prawej stronie jak oglądałeś masz różne filmy z naszych koncertów i pierwszej płyty. Pytanie trochę z dupy, wystarczy trochę oczy otworzyć.

 

:arrow: Gramy z metronomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostro się rozjezdzaja

Ostro , to może przesada , ale jednak Panie Dameis.

 

Dla mnie najpyszniejsze granie na 2 perkusje to zawsze Genesis z Collinsem i Thompsonem . Wielki wzorzec :razz: :razz: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dameis, gracie spoko, bez dwóch zdań. Mam tylko wrażenie, co już ktoś napisał z góry, że trochę niepotrzebnie są dwie perkusje. Żeby uściślić : nie wykorzystujecie potencjału dwóch pałkarzy w jednym zespole. Ja (nie gniewaj sie za porównanie) gram czasem z nauczycielem drum duety, wiesz, takie proste, z nutek ze szkółki, u fachowców oczywiście może być z tego świetny szoł:) na koncercie. Jak by tu określić jednym słowem :biggrin: : "zagadajcie" do siebie :biggrin: powalczcie czasem trochę. To chyba najlepiej oddaje powód niedosytu u mnie jako słuchacza Waszej muzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...