Skocz do zawartości
Hiverrr

Półprofesjonalne talerze do ciężkiej muzy!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, chce przeznaczyć na talerze 2000-2500zł. Z kapelą gramy połączenie thrashu z death metalem, ale również lubię pograć coś bardziej łagodnego. Proszę o jakieś porady bo boje się ze sam dokonam złych zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paiste Alpha - blachy w sam raz do ciężkiej muzy.
te blachy mają różne grubości więc nie każdy paiste alpha będzie do ciężkiej muzy. seria rock lub metal będzie się nadawać. blaszki fajne, używam i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , tak swoją drogą, jakie talerze mają wchodzić w skład, łatwiej będzie pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam sabian aax metal-x, zildjian a custom, anatolian ultimate metal, istanbul mahmet radiant :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodowe i uniwersalne blaszki, jasne, wyraziste, głośne, nadają się do każdej muzy. Używane, ale stan bardzo dobry:

 

Ride: Paiste Signature Full Ride 20" - 700 zł

Hi-hat: Paiste Sound Formula Sound Edge" - 620 zł

 

Zostaje Ci ponad 1000 zł na dwa dobre crashe

 

zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do szatanów to chyba najbardziej ograne "gatunkowo" jest tylko kilka produktów:

- paiste rude

- paiste alpha

- meinl mb8/mb10/mb20 (lub ze starych serii meinl raker/amun)

- meinl classic custom/classic custom extreme metal

- sabian aax/hhx (w zelżności czego szukamy)

- na zildjanach sie nie znam ale pewnie seria A sie nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wspominalem Koledze o wiekszosci tych serii, z tym, ze nowych zestawow paiste 2002/Rude to za 2,5 tys. sie nie kupi. Zreszta na nowe meinl MB20 czy M tez nie starczy ;-)

Starsze Meinl Profile/Raker/Amun jak najbradziej godne polecenia,ale - tak jak w przypadku Paiste 505/1000/2000/3000 beda to najczesciej uzywane blachy.

Osobiscie uwazam,ze dobra uzywka jest "dobra" :-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam że używana blaszarnia to dobra sprawa tylko trzeba polować i być cierpliwym.

Np wychaczyłem HH meinl amun w cenie meinl classica. Polowanie trwało prawie 3 miesiące ale było warto czekać :)

 

Więc za te 2,5 tyś idzie naprawde powybierać w dobrej blaszarni.

Jest gdzie szukać: OLX, alledrogo, ebay, perkusja.org :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że warto też posłuchać próbek brzmieniowych na youtube przed zakupem jeśli nie masz możliwości ogrania ich. Ja tak szukałem blach pod siebie i nigdy się nie zawiodłem. Serie jakie mogę polecić to Sabian AAX oraz Zildjian A Custom. Często można je znaleźć w dobrych cenach na allegro i OLX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania 2 super ride'y. Sabian Metal x ride 21' za 700zł stan idealny,Sabian 22 power bell ride 22' stan idealny za 900zł.Oba są genialne do grania młócki a wiem co mówię,a jednocześnie na tyle wszechstronne że pograsz na tym coś lżejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...