Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesuje mnie opinia o Triggerze Roland KT-10. Jak się na tym gra i jak się spisuje w dłuższej perspektywie czasowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- trochę późno ale tylko czasem tu zaglądam i dziwie się, że jeszcze nikt tu o niej nie napisał mam ją może rok lub ponad. Dla mnie rewelacja. Podłączasz i grasz. Nie trzeba się z tym bawić jak z klasycznym padem i pedałem. Większość użytkowników w klasycznym ma problem z bijakiem, który potrafi się odbić kilka razy (efekt rakiety tenisowej) trzeba kręcić, bramkować itp. tu tego nie ma. Stopa siedziała od razu po wyjęciu z pudełka ma fajną akcje, jest szybka z dobrą czułością. Element jest dopracowany w każdym szczególe jest masywny, dość ciężki, przyczepny (ma kolce). W klasycznych bębnach mam Pearla eliminatora i bez problemu się przesiadam za równo w jedną jak i w drugą stronę. Fajny bajer z dodatkowym wyjściem z pedału. Można tu podłączyć 2 tego typu pedał lub klasyczny pad z bijakiem i grać jak na twinie. Jeśli chodzi o hałas to jest na pewno mniejszy ale drgania niestety występują na strop i sąsiedzi z dołu nie odczują ulgi jednak z platformą na piłkach tenisowych jest nieodczuwalny dla tych z dołu. Mam spoko sąsiada i raz zrobiłem eksperyment i grałem bez platformy i pytał mnie następnego dnia czy coś majstrowałem przy swojej perkusji bo słyszał "łupanie". Miałem kilka padów nawet sam próbowałem coś zrobić i efekty były zadawalające jednak kt 10 je przebił. Dla mnie spełnia moje oczekiwania, nawet nie sięgam po coś innego. Cena dla mnie jest do przyjęcia zważywszy na to, że mamy pedał z padem wysokiej klasy. Za dobry pedał i pad trzeba dać trochę więcej niż 800 pln. Wadą jest to, że nie pogramy tym na klasycznym bebnie ale ten sprzęt nie miał do tego służyć. Używam jej do ćwiczeń i mój młody piłuje ją też, czasem wezmę w plener do triggerków i nic się z tym nie dzieje właściwie to nie wiem co tu można zepsuć może czasem stanie się coś ze sprężyną może z gniazdem jack na razie brak w tej materii mi danych. Dla muzyków mobilnych lub do rozszerzenia zestawu czy triggerujących bębny na pewno się spodoba, a dla domowników małe gabaryty i głośność niewątpliwie są atutami.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...