Skocz do zawartości
robol lotniczy

The TOTO Tribute Project Promo Video

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Zebrałem bande i nagraliśmy utwory mojego ulubionego zespołu toto.

Zapraszam do posłuchania i obejrzenia!!!

Instrumenty nagrywane na steke.

Wszelakie komentarze mile widziane!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najs... jak zwykle groove u Ciebie jest dobrze osadzony.

bebny brzmia bardzo ladnie. boczny werbelek - chrupiacy, wysoki, ale nieco wali po uszach.

nie mam najgorszych sluchawek, ale mam wrazenie, ze jest nieco "krzykliwie" (choc mozliwe ze odbieram to inaczej przez chorobsko - pogoda do d...).

bebnienie jak zawsze gratuluje :)

 

pozdrawiam,

Jacek

 

PS. ladne dziewuchy. zwykle nie ogladam obrazu, bo... jakos dzwiek przemawia, ale w pewnym momencie przelaczylo mi sie na inna zakladke.

widac jednak, ze zycie z muzyki w PL jest malo oplacalne bo jedna musi nosic dziurawe portki ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucie wszystko mi się bardzo podobało do wejścia chórków, w każdym razie kawał dobrej roboty :) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna robota.Gratulacje.Mnie tam się chórki i wszystko podoba.Gitarzysta nawet podobny do Lukathera z koncertu w Paryżu z 90 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to słyszę inaczej. Nie lepi się jako całość. Dotrwałem z mozołem do 2 minuty ;) Mam wrażenie, że muzycy grają osobno a nie razem, nie ma punktu spójnego, monotonia nie tylko w w mixie. Nie ważne - ćwiczcie materiał dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za bardzo szalejecie podczas nagrania, za dużo tej choreografii :biggrin:

Serio : świetnie, słyszy się Wasza wrażliwość.

Dziewczyna z charakterystycznym noskiem - boska (w znaczeniu wspaniała) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...