Skocz do zawartości
demoman

najcichszy możliwy pad do ćwiczeń w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

polećcie proszę najcichszy możliwy pad do ćwiczeń werblowych w domu.

Fajnie gdyby nie miał obramówki/ranta i był większy niż 8 cali :)

Mam obecnie pad remo na jakiejś gumie ale jest dla mnie za głośny i ma dosyć wysoki rant.

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Czy nie ma jakichś tańszych rozwiązań? 170-195 pln za pad ćwiczeniowy to imho trochę dużo.

Zastanowił mnie też temat tłumienia uderzeń przez te pady (rozumiem to jako nie odbijanie się pałeczek od pada). Czy uważacie, że tak powinno się ćwiczyć? Miałem wrażenie, że właśnie fajnie aby pałka odbijała się w sposób podobny do naturalnego odbicia od naciąg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połóż żelek do tłumienia/żelowe ozdoby na szybę na pad i w niego uderzaj. Odbicie pałki będzie mniejsze ale pad będzie cichszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, jak masz problem z głośnością i szukasz po taniości dlaczego nie położysz małego ręczniczka na padzie? Gdzie jest problem? Najwięksi ćwiczyli na poduszkach - nie ułatwiaj sobie - jak coś wyćwiczysz na nie odbijającej powierzchni - potem już z górki, z mojej strony już eot;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noga > wszystkie możliwe pady jakie istnieją na Ziemi :) uUmiesz zagrać na nodze(udzie) - umiesz zagrać na wszystkim po chwili dostrojenia. Tanie, ciche rozwiązanie, można ćwiczyć wszędzie, tylko po jakimś czasie boli. Nie uderzaj tylko w kolano bo możesz sobie stłuc po dłuższym czasie ;)

 

Mam pada ale ćwiczę na nodze mimo to. Polecam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od wytłumienia, nogę sobie zostawię na czasy kryzysu ;)

 

Temat już chyba do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jednej rzeczy nie rozumiem, mianowicie dlaczego dużo osób mówi, że jak się wyćwiczy na powierzchni nieobijającej, to potem będzie z górki. Nie znam się, jestem początkująca, ale pamiętam z czasów moich pierwszych kroków w nauce uczyłam się grać właśnie na kolanach, poduszkach itp., myślałam, że idzie mi całkiem fajnie, dopóki nie usiadłam przy zestawie i nie potrafiłam zagrać dosłownie nic, bo głupiałam przy odskakującej wysoko pałce. Dlatego ja ze swojej strony stanowczo odradzam takie ćwiczenia i sugeruję od razu naukę na padzie - ale jak już wspomniałam, mam mniejszy staż grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież pisałam, że u mnie się to nie sprawdziło. Po prostu zaznaczyłam, że nie można traktować mojego zdania jako wyroczni biorąc pod uwagę mój staż grania, ale przecież to nie wyklucza wypowiedzenia się w tej sprawie, zwłaszcza, że piszę tylko w swoim imieniu. To takie dziwne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że forum polega na wpisach. Powinno to uczyć odpowiedzialności za słowo. Ja wciąż się uczę. Konfrontacja tekstu z jego tłumaczeniem jest nawet bardziej zabawna, niż sam cytat trafnie punktującego Gerarda.

"No przecież pisałam...":)) no właśnie:)

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się "nie znał",

mógłbym jedynie "zaproponować", "zasugerować",

nie "stanowczo odradzać".

:smile:

 

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będę stanowczo odradzać, najwyżej się ze mną nie zgodzicie i tyle ;) Czepiacie się słówek zamiast ogarnąć ogólny sens wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się

ale

stanowczo odradzam

 

konstrukcja wypowiedzi przypomina mi teksty pewnego prezydenta.....chyba yersinia go nie parodiuje..?

....ale ciiiiiii.. cisza wyborcza!

 

he, he...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam to forum i jak byłem tu ponad dwa lata temu, to za takie posty dostawało się warny. Nie mówię już o wszechobecnym offtopie. Coś się stało pod moją nieobecność tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi konkretnie o jednego z trzech ostatnio ulubionych użytkowników forum: januszs,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam to forum i jak byłem tu ponad dwa lata temu, to za takie posty dostawało się warny. Nie mówię już o wszechobecnym offtopie. Coś się stało pod moją nieobecność tutaj?

Zabrakło Cię :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam to forum i jak byłem tu ponad dwa lata temu, to za takie posty dostawało się warny. Nie mówię już o wszechobecnym offtopie. Coś się stało pod moją nieobecność tutaj?

Zabrakło Cię :cry:

Zdaje się, że tak do końca nie ma co się off-topami przejmować, raczej poziomem samych wpisów (mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć :smile: . Odkąd wszechobecny jest fb, gdzie pisze się naraz o wszystkim, posty na forach musiały trochę zmutować, bo część użytkowników jest i na forum i na fb. Gdyby wprowadzać nadmierne restrykcje, fora umrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nogi Poduszki Ręczniki Widzę chłopaki dają bardzo profesjonalne porady :) Pad jest ważny i potrzebny. Pałki musza się odbijać. Sam szukałem cichego pada wiele lat ćwicząc w bloku i jeszcze go nie znalazłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...