Skocz do zawartości
dave1981

Perkusja elektroniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu szukam perkusji elektronicznej. Dzisiaj natrafiłem na taki wynalazek

 

http://olx.pl/oferta/perkusja-elektroniczna-alesis-dm5-pro-kit-CID751-ID9zIrb.html#d4ecde06a8;promoted

 

Jak myślicie opłaca się ? I w ogóle co sądzie o tego typu wynalazkach. Znalazłem filmik na yt i stwierdzm,że brzmi dosyć fajnie (jak dla mnie, jestem początkujący). Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się. DM5 to naprawdę przyjemny moduł. Nie jestem pewien czy dobrze widzę, ale pady są oparte na zwykłych naciągach? Jeśli tak, to licz się z tym, że będzie głośniej niż w przypadku siatki bądź gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z podłączeniem tego zestawu pod kompa ? I czy jakbym kupił sobie twina to zmieściłby się na tego pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak z podłączeniem tego zestawu pod kompa ?

 

Normalny kabelek USB/Midi jak wszędzie i jazda.

 

I czy jakbym kupił sobie twina to zmieściłby się na tego pada?

 

Bez żadnego problemu. :biggrin: Zobacz sobie pad centrali od Alesis DM6 - tam pojawia się motanka w tej kwestii. Tutaj montujesz twina i działasz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary za pomoc :) bardzo mi pomogłeś. A jak myślisz jakie mógłbym kupić słuchawki do tej perkusji żeby jakość dźwięku była w miarę i jakiś dobry basik ? Cena tak do 200zł znalazłoby się coś ? Niekoniecznie musiałoby być nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii słuchawek był niedawno jeden temat. Z mojej strony, kup sobie takie które dobrze ci leżą na głowie, a jakoś dźwięku żebyś nie czuł że jest drewniany. Ja poszedłem sobie do sklepu z elektroniką, posłuchałem, po przymierzałem i okazało się, że najbardziej mi pasują jakieś słuchawki gamingowe..

 

Polecam pójść samemu protestować, bo swoje kupiłem za 100 zł w sklepie i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...