Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym sie dowiedziec czegos o Paiste pst7 heavy hi-hat 14" oraz o Paiste PST8 Reflector china 18" . gram metal i hard rock. wie ktos cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HH nada Ci się napewno, przy czym jest problem z określeniem trwałości, bo to dość nowa seria. Uwzględniając doświadczenie Paiste w tworzeniu instrumentów z tego stopu wszystko powinno być ok.

W sprawie chinki nie jestem pewny czy nie zjadłeś słowa 'rock' w nazwie blachy. Tak czy inaczej, chinki paiste w większości mają specyficzne brzmienie, jasne z gongowatymi przydźwiękami. Nie każdemu to odpowiada, dlatego ograj blaszkę, zanim się na nią zdecydujesz. Jeżeli miałeś na mysli blachę 'rock' to jest imho jedna z lepszych blach na tej półce cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey.

 

Z tej strony Igor, dzięki uprzejmości Gewy mam możliwość korzystania z blach serii PST7 i prowadze na nich warsztaty i prezentacje. Talerze kopią dupska, polecam! :)

 

W metalu i hardrocku beda jak znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chinki, czy Stagg SH 18" jest dobre ? słyszałem że jest prawie taki sam jak DH . prawda ? która lepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słyszałem że jest prawie taki sam jak DH . prawda ? która lepsza ?

A Sabian AAX jest prawie taki sam jak HHX, ale jednak lepszy.

 

[ironia jakby ktoś nie zrozumiał, a był z miejscowości, która się kojarzy z pewnym pomnikiem]

 

Może by jednak w ramach rejestracji zadać pytanie weryfikujące wiek czy inne parametry. Nie wiem, typu "2+1=..."

 

Qbek12, weź dziecko odpal sobie Youtube'a, wpisz szukane frazy i posłuchaj. Taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metalizer, otóż... nie którzy nie nagrywaja tego w dobrej jakosci, dlatego wiec sie pytam czy ktos wie cos na ten temat -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...