Skocz do zawartości
oceter

Zmiana lakieru na sygnaturze Weckla vic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, grałem przez długi czas sygnaturą Dave a Weckla, tą dłuższą "original" i było super. Kupiłem ją jakoś 3 lata temu (może 4), złamałem. Kupiłem nową parę i mam wrażenie że coś jest nie tak, non stop mi się ślizgają jest masakra, niewygodnie. Niestety tamte wyrzuciłem ale od razu mam wrażenie że tamte miały błyszczący lakier a ten jest matowy. Możliwe że zmienili metodę produkcji ? Czy zauważył ktoś to przy innych pałkach vica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne lakierowane pałki vicka jakimi często grywam (w sumie to tylko do ćwiczeń ich używam) to sygnatura Langa. Używam ich od dawna. Nie zauważyłem jakiś zmian w lakierze przez te lata.

Ale... jeśli używam ich przez długi czas, to lakier na nich się wyciera i robi taki jak by bardziej "lepiący". Gdy kupuję nową parę przez pewien czas mam wrażenie, ze on jest zupełnie inny niż ten w używanej parze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze to i tak nie bedzie to o co mi chodzi, bo palka miala "inny" lakier po calej dlugosci. Mam tez zildjian black 5a i one przypominaja tamta wersje pod wzgledem wykonczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe :D nie slyszalem jeszcze o starzeniu sie lakieru (no chyba ze w samochodach ale tam nam pomaga snieg, woda itp). Niech sobie w takim razie leza, choc zdarlem na jednej z nich lakoer i farbe miejscu chwytu. A chcialem jeszcze sie upewnic, moze dlatego tez mi sie nimi dobrze gralo bo byly juz nieco wyeksplatowane na zbieznosci (czesci przed glowka) i zmienilo sie ich wywazenie. Te nowki pewnie nie sa wyschniete o sa ciezkie, z koleji czuje bardziej wywazenie na front

 

[ Dodano: 21-04-2015, 12:50 ]

Francuz a skoro pracujesz w drumshopie spojrzalbys czy lakier na steve gaddach a wecklach sie rozni troche ? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdziłem i moim zdaniem lakiery są te same.

 

BTW nie słyszeliśmy jeszcze o podobnym pytaniu, więc sądzę, że Francuz już sprawę wyjaśnił wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najwyzej obkleje tasma tylu vic grup czy inna. A czy dzeczywiscie to zmienia balans jak udalo mi sie wyczytac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe :D nie slyszalem jeszcze o starzeniu sie lakieru (no chyba ze w samochodach ale tam nam pomaga snieg, woda itp)

 

no to mało słyszałeś. kazdy lakier się starzeje. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle mi chodziło o starzenie się w sensie np. utlenianie się czy wietrzenie, ale bardziej o wycieranie podczas używania. Do tego dochodzi pot i bród z rąk. Po jakimś czasie ten lakier jest inny w dotyku niż taki na nowych pałkach z półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...