Skocz do zawartości
Qbek12

Podwójna stopka

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

chciałbym sie was zapytac o stope podwójną. musze zakupic nowa i mam dwie na oku, mianowicie:

TAMA Iron Cobra

Tama Speed Cobra jr

 

koszt prawie taki sam, która wybrac to nie wiem. która lepsza do szybkiego grania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź spamuj gdzie indziej.

Bo to naprawdę ciekawe gdzie sprzedają Speed Cobrę Junior tak drogo jak Iron Cobrę, albo Iron Cobrę tak tanio jak Speed Cobrę Junior.

Iron Cobra jest jedna - inaczej Tama HP900 i kosztuje jakieś 1600 - 1800zł.

 

A jeśli chodzi Ci o stopy HP600 czy HP200, które też mają napis Iron Cobra przed numerem modelu, to określ, o którą Ci chodzi.

 

Jeżeli masz do porównania Tame HP310 i Tame HP900, to wybór jest prosty - Iron Cobra.

 

 

Ale jak widać nadal nie nauczyłeś się korzystać z Forum jak i szukania informacji w Internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbek12, ja mam pojedynczą Cobrę 200 i powiem tyle, jeśli potrzebujesz stopkę na ok. rok, to możesz brać, ale jak na dłużej, to raczej odradzam, bo po jakimś czasie zaczyna się robić niestabilna i buja się na boki. Z podwójna pewnie będzie podobnie.

 

Co do Speed Cobry jr to nie za bardzo nie wypowiem. Fajnie się na niej gra, ale jak jest z trwałością - tego już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę masz używaną normalną Iron Cobrę, np. taką:

http://allegro.pl/iron-cobra-power-glide-okazja-i5427963382.html

 

W pełni zawodowa stopka.

 

Bo to co podałeś w linku, ma tylko napis Iron Cobra. Chwyt marketingowy, bo Iron Cobra to jedna z najbardziej popularnych stopek, którą zna każdy. Co nie było takie oczywiste wśród niższych serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.prodrum.pl/stopa-podwojna-tama-iron-cobra-200-cat-418-id-6797.aspx

https://www.prodrum.pl/stopa-podwojna-tama-iron-cobra--case-cat-418-id-1120.aspx

Qbek .Oto chłopie różnice w obu produktach IRON COBRA . Jest IC 200 , jest IC 900 . W tym przypadku - także Twojej ślepoty - jest to różnica 800 zł , 900 jest dwa poziomy ponad 200 - podstawowej stopy Tamy . Speed Cobra Junior to całkiem inna stopa i nie porównuj jej do IC .

Pofatyguj się na stronę Tamy , Jutub ,a wtedy zobaczysz różnice , bo na razie to porównujesz piwo do wódki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...