Skocz do zawartości
yukka

Belhaven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

 

W kategorii okresu od rejestracji do napisania pierwszego posta na forum zdobyłbym chyba niekwestionowane pierwsze miejsce w skali europejskiej nawet. Ale cóż, kiedyś trzeba zacząć, już się profil wystarczająco odleżał...

 

A jak zaczynać to stwierdziłem, że tym najlepiej. Poniżej link do klipu promującego EP Belhaven, w którym autor powyższego przy bębnach przesiaduje:

 

www.youtube.com/watch?v=sNfR-npDeHU

 

A jeszcze poniżej cała EP:

 

https://belhavenmetal.bandcamp.com/

 

Powitać oficjalnie raz jeszcze i miłego, mam nadzieję, odbioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Angielski" wokalistki nie pozwolił mi dotrać do końca. Błagam, weźcie tę panią na jakąś lekcję wymowy, bo to nie jest zabawne. Może macie jakąś znajomą studentkę anglistyki czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :).

Jest ok, muzycznie jest ok, aranżacyjnie czegoś brak jak na mój gust, zbyt jednostajnie bez budowania jakiegoś klimatu czy dynamiki - być może jest to wina wokalu tak jak kolega wyżej wspomniał. Jeśli miałbym do wyboru tak śpiewaną angielszczyznę lub polską wersję, to wybrałbym PL. Górne nuty pani wokalistki brzmią bez jaja, momentami dość nieczysto i słychać, że w wyższych rejestrach już niewiele zapasu zostało, chyba męczy się kobieta. Mam wrażenie, że ten głos momentami ma ochotę gdzieś uciec :). Klawisze ciut za głośno jak na moje ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rowniez zastrzezania do wokalistki, kladzie poczatek , wchodzac w tym niskim rejestrze,juz wiem co,to te wibrato jest slabiutkie, ja bym to zmienil, dalej za szybko wchodzi na wysoko, czyli zwrotke bym pociagnal na spokojnie a z pelnym walnieciem na refren dopiero.

Zupelne drobiazgi, fajny kawalek, fajnie ze idziecie w symfonie. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...