Skocz do zawartości
Dameis

Co ma Chris Coleman na szyi ? ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Podróbkę granatu z końca 19-nastego wieku z wyrwaną zawleczką.

 

[ Dodano: 17-06-2015, 21:01 ]

Dla mnie ten lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma tego kilka/kilkanascie bo widzialem juz przynajmniej z 6 różnych. :P Chyba że ma dużo ukochanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedział mi, że to jest jego amulet, który dostał od kochanej osoby

A mi powiedział i na piśmie potwierdził , że jako murzyn ma dość dzwigania kwintala tombakowych łańcuchów na szyi . Odciąża tym samym kręgosłup o który maniakalnie dba . A poza tym jest sentymentalnym ciemniejszym człowiekiem , więc w zamian nosi urnę z prochami swoich 17 chomików. Powiedział mi jeszcze , że się cieszy , iż nie hodował słoni , bo urna by była jak centrala 26 , a wtedy musiałby wrócić do łańcuchów .

Prosił również , abym pozdrowił francuza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżawol powiedział:

"....A mi powiedział i na piśmie potwierdził , że jako murzyn ma dość dzwigania kwintala tombakowych...."

 

Dzisiaj rano coś mi Chris wspominał , że owszem murzyn tak..ale Dżawol znów ściemnia..bo przecież wszyscy co go naprawdę dobrze znają wiedzą, że nosi na szyi zwykłą piersiówkę z Johny Walker'em, aby ładować akumulatory po dłuższym graniu... Niektórzy jednak myślą, że jak se sami zakroplą tanim % to mogą na forum dowolnie ściemniać i ściemniać...he, he..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale akurat Francuz takim bajkopisarzem jak co niektórzy tutaj nie jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedni piją Johny Walkera , a inni denaturat i kręcą pałkami :???:

 

Ściema.

Jest zupełnie na odwrót:

 

Jest tu miły gościu co okazyjnie pije Johny Walkera,a a drewnem kręci jak wiatraki ..A najciekawsze, że wszyscy dobrze znają tu takiego co być może właśnie sączy denaturat bo pały nie chcą mu się kręcić i przez to często zaczepia tych co /popijając okazyjnie Johny Walkera`a/ śmieją się z denaturatów, którym wypadające pały robią dziury w glebie.. ..he, he......ale to już nie mój problem.,ha, ha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedni piją Johny Walkera , a inni denaturat i kręcą pałkami :???:

 

Ściema.

Jest zupełnie na odwrót:

 

Jest tu miły gościu co okazyjnie pije Johny Walkera,a a drewnem kręci jak wiatraki ..A najciekawsze, że wszyscy dobrze znają tu takiego co być może właśnie sączy denaturat bo pały nie chcą mu się kręcić i przez to często zaczepia tych co /popijając okazyjnie Johny Walkera`a/ śmieją się z denatów, którym wypadające pały robią dziury w glebie.. ..he, he......ale to już nie mój problem.

Leczenia Twojej głupoty nie podejmie się już nikt .

A Twoja głupota jest niestety problemem tego forum . :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozdrowił Cię osobiście . :smile: ... jeśli bielszy człowiek to Ty , wszak nie miałem przyjemności poznać Cię "live" . Pozdrów Chrisa ode mnie . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozdrowił Cię osobiście . :smile: ... jeśli bielszy człowiek to Ty , wszak nie miałem przyjemności poznać Cię "live" . Pozdrów Chrisa ode mnie . ;)

To Ty nie wiesz, że francuz to ten ciemniejszy? Przyjechał do Polski na dwa dni i pozdrowił jakiegoś białasa co prowadzi dobry sklep dla perkusistów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...