Skocz do zawartości
Tomasz65

Stołek z klimatyzatorem

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

zamieściłem już podobny post ale widocznie w dziale ze słabą poczytalnością, więc przenoszę go tutaj.

Czy ktoś już rozwiązał temat braku wentylacji w stołkach z tworzywa skóropodobnego ?

A tak serio to po kilku godzinach grania spodenki można wykręcić :???:

Może ktoś coś podpowie ze swoich doświadczeń, narzutka, pokrowiec, cokolwiek.

Wymiany stołka na razie nie planuję bo siedzi się na nim bardzo wygodnie jedyna wada to właśnie spocona dolna część pleców :evil:

 

Pozdrawiam,

T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W tej sprawie najbardziej wiarygodni będą perkusiści grający na weselach po 10 godz.

Moim zdaniem nawet najwygodniejszy stołek po takim czasie zamienia się w krzesło fakira :???:

Mapex T775 z oparciem, w moim odczuciu bardzo wygodny choć na wyższych modelach nie siedziałem.

Same zalety i dwa małe minusy, potrafi zluzować się memo lock i brak "klimatyzatora" czyli tworzywo z którego jest wykonany nie jest materiałem oddychającym.

Po kilku godz grania masz mokro w gaciach :???:

Pzdr,

T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam pork pie big boy. Mega komfort i design (skóra tygrysa). Wszystkie Yamahy dw się howaja. Oczywiście trzeba go z Europy sprowadzić ale wrażenia siedziskowe i estetyczne bardzo intensywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapex T775

Po kilku godz grania masz mokro w gaciach :???:
używam i jakoś specjalnie sie nie pocę. gram na weselach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocenie sie to zlozenie wielu czynnikow. Cech osobniczych, techniki, temperatury, materialu do zagrania. Stolek ma tutaj moze 5 znaczenie. Jesli chodzi o wygode to oczywiscie ma najwieksze znaczenie. Sa tez takie stolki Ahead ktore maja przestrzne miedzy posladami na wentylacje. Ale na klimatyzacje raczej nie znajdzie. Obawiam sie stolek nie zlaatwi tej sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...