Skocz do zawartości
lukaszw2205

Drakkar - "Modlitwa" Nagranie z koncertu !!

Rekomendowane odpowiedzi

Nagranie z koncertu w dębickim pubie Pokusa. Nagrywane telefonem ale jakość jest zadowalająca. Zachęcam do posłuchania :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakich komentarzy oczekujesz...

Nuda, wokalistę na kilka lekcji bym wygonił bo słychać podstawowe braki w warsztacie. Nie sądzę by była to wina kiepskiej jakości nagrania. Kurczę, 4 minuty a miałem wrażenie jakby utwór trwał dwa razy tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie nastawiałem się na żadne komentarze :P aczkolwiek dzięki za twoją opinie, każda krytyka jest potrzebna tym bardziej jeśli jest szczera. Co do wokalu to jesteśmy tego świadomi, że posiada braki, ale chłopak cały czas pracuje i z każdą próbą jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że chłopak pracuje na wokalem. Być może powinien też sięgnąć po inne gatunki muzyczne jeśli lubi sobie "standardowo" pośpiewać. Przykładem chociażby Ryan Clark z DH, który swobodnie porusza się w klimatach od growlu po bardzo dobre rozdziały śpiewane (pomijam sam fakt, że koleś ma spore umiejętności wokalne i bez kłopotu odnalazłby się w innej muzyce - aktualnie projekt NYVES). Z resztą jeśli chce się być wokalistą wszechstronnym, nie można zamykać się na jeden gatunek muzyki. Aby zwyczajnie nie być nudnym. Tak myślę i oczywiście życzę powodzenia i samozaparcia w dążeniu do rozwijania pasji jaką jest muzyka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za dobre słowa a nie tak modne ostatnio "hejtowanie" :) Co do samego kawałka pewnie masz racje, że do najbardziej rozbudowanych on nie należy i dla niektórych może być trochę nudny... ale gra się go całkiem przyjemnie :P z czasem może dopracujemy go jeszcze bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za stary jestem na hejty :). Jakoś tak z domu wyniosłem, że wolę dobrą rozmowę. Powodzenia i jbc wstawiaj, pogadamy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) hakael1977, nie wiem czy zauważyłeś ale na profilu są jeszcze dwa filmiki z wcześniejszego koncertu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...