Skocz do zawartości
oceter

Jakiego rodzaju pad do stopy :

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, którego rodzaju pad do stopy wybrać, w zależności od charakterystyki - który ma odbicie bardziej zbliżone do naciągu, mniejszą głośność (ale by było słychać dynamike uderzeń jako tako) ? Na myśli mam dwa rodzaje padów które produkują różne firmy : z gumą typu guma czy coś co wydaje mi sie piankowe z wyglądu : pianka/guma (?) . Mam do wyboru z gumowych tych okraglych dixona lub gibraltara a tych "piankowych" uzywanego pearla lub nowke evansa. Wiadomo ze nie chce przeplacac jesli to nie da nic pod wzgledem gry na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dixon i Gibraltar mają fajny feeling, można się pobawić dynamiką, ale są głośne. :) Pearl mi się w ogóle nie podoba. :)

 

Moim zdaniem lepiej pokombinować coś samemu, bo te pady nie są absolutnie warte takich cen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te dixony, gibraltary sa glosniejsze niz pady dla rak, nawet od ich twardej strony ?I one przypadkoem nie sa groteskowo miekkie (w odniesieniu do nawet flakowatrgo naciagu) ? Widzialem jeszcze filmik z padem pro marka tego drugiego typu jak pearl, evans i cala konstrukcja latala od uderzenia, niestabilne i jeszcze na dodatek takie klekotanie to tez halas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy głośniejsze, ale możliwe, dawno ich nie słyszałem.

 

Ale raczej dziwnie by się grało wprawki ręce-nogi, przynajmniej ja tak mam, że muszę mieć podobne brzmienia w pewnym sensie, dlatego takie rzeczy mogę grać tylko na centrali i werblu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jedno pytanie czy pady pearla, evansa te mniejsze sa tak samo twarde jak gumowe pady od rolandow (ja mam kd-8 wiec sie do niej odnosze), bo one wedlug mnie sa za twarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jedno pytanie czy pady pearla, evansa te mniejsze sa tak samo twarde jak gumowe pady od rolandow (ja mam kd-8 wiec sie do niej odnosze), bo one wedlug mnie sa za twarde
Generalnie nie mam porównania, bo na Rolandzie grałem tak dawno i tak mało razy, że nie pamiętam, ale dla mnie Pearl jednak był trochę za twardy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...