Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nagrałem pierwszy cover, jakość nie powala ale nagrywałem tylko kamerą ;) proszę o jakieś opinie czy rady ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Jak na pierwszą produkcję, to nawet spoko. Cobus też tak zaczynał, więc jest szansa ;)

 

Rady:

 

1. przed wciśnięciem "record" weź 3 głębokie oddechy i się wyluzuj. Pilnuj tempa, bo bardzo przyśpieszasz, tak jakbyś się bał, że się spóźnisz.. musisz się lepiej osadzić w utworze.

 

2. Nagrywasz w pomieszczeniu o bardzo nieprzyjaznej akustyce. Zdziwisz się jak bardzo może się poprawić brzmienie gdy zabierzesz swój sprzęt do innej lokalizacji. Nawet w plenerze.. jest lato - ładna pogoda, dużo czasu... znajdź ustronne, urokliwe miejsce. Rozstaw gary i kamerę i nagraj zajebisty filmik :)

 

Pytanie: w jakim programie montujesz i synchronizujesz materiał?

 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@voyteck Dzięki za rady postaram się coś podziałać w temacie ;) co do programu to używam Sony Vegas Pro 13 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony Vegas Pro 13

 

U mnie czas na nowego kompa, bo obecny nie uciągnie tego softu i w ogóle żadnej sensownej obróbki czegokolwiek w HD. Póki co męczę się z Movie Makerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony Vegas Pro 13

 

U mnie czas na nowego kompa, bo obecny nie uciągnie tego softu i w ogóle żadnej sensownej obróbki czegokolwiek w HD. Póki co męczę się z Movie Makerem :)

 

Vegas wcale nie ma ogromnych wymagań, sam przetwarza film w podglądzie do takiej jakości jaką udźwignie komputer a wyrenderuje go normalnie w HD, Full HD albo Blue-Ray. Od komputera zalezy jedynie czas renderowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki za cynka, postaram się obczaić. Zauważyłem, że sporo ludzi tego używa, Ceziki, cybermariany i Cobusy :) ..więc musi być coś na rzeczy.. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz to spoko ale gubisz tępo właśnie i nie ma takiego luzu w grze :P musisz się zluzować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

tępo

 

 

Serio...?

 

Cienszki pszypadek.

Morze tesz powinnem sie zluzować?

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale gubisz tępo właśnie

Niestety kolega dadoch takom polszczyznom pisze :???:

Albo "poeta" sugerował nieco tępą grę KubyKicVs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi :p o dziwno nie podkreśliło błędu :P a człowiek uczy się na błędach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ;) ale przy nagrywaniu kolejnych, ścisz troszkę muzykę, bo czasami nie słychać tego co grasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...