Skocz do zawartości
MVA

Pierwszy twin - proszę o porady

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna mojego pierwszego twina (do nauki gry na nim). Wpadł mi w oko taki model:

 

http://olx.pl/oferta/nowa-podwojna-stopa-gibraltar-5611db-wysylka-CID751-ID8BqhT.html

 

Mam pytanie odnośnie tych kevlarowych pasków - czy jeśli jest okazja, to skorzystać z nich zamiast łańcucha? Jaka jest różnica pomiędzy nimi a łańcuchem? Jak z wytrzymałością?

 

Chyba, że jakieś inne propozycje do 500 złotych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500 moj ziomek mial do sprzedania Pearl P902. To link do jego aukcji - http://allegro.pl/show_item.php?item=5515262929

 

Zapytaj czy aktualne. Sama stopka jest bardzo spoko. Zaleta, w porownaniu do Gibka, jest platforma na prawym pedale.

 

A jesli chodzi o pasek, to ma on inna charakterystyke pracy - stopka jest bardziej "miekka", wolniej reaguje na na pedal, ma mniejszy cios.

Do tego pasek jednak szybciej sie zuzyje wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy aktualne. Sama stopka jest bardzo spoko. Zaleta, w porownaniu do Gibka, jest platforma na prawym pedale.

Mało tego. Pearl ma system 'Power Shifter', czyli regulowane mocowanie podpiętka do platformy. Pozwala to dopasować charakterystykę pedału do upodobań (bardziej delikatna lub bardziej agresywna). Wg mnie Pearl to dużo lepsza propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedany :( No nic, jeszcze się wstrzymam na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś za ok 1,5 miesiąca dalej chciał łyknąć takiego Pearla, to daj znaka, prawdopodobnie będę sprzedawał swojego (ma 2 lata, kupiony nowy w polskim sklepie, jest w bardzo dobrym stanie). Mam 3 twiny i płynie do mnie 4-ty, a że mam 3 zestawy to 4 twinów nie potrzebuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozchodzi o pearl p902 to mam bardzo podobny (jak nie ten sam model, tylko, że starszy) p122tw z przegubem od Pearl Eliminator + bijaki Iron Cobra + pokrowiec (nowy) CANTO na całość. W razie zainteresowania zapraszam priv. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...