Skocz do zawartości
rekabit

ZILDJIAN ZHT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mam teraz 450zl i mam wybor kupowac anatolian baris crash 16 i zbierac na hi hat 700 zl lub kupic zestaw http://allegro.pl/zestaw-talerzy-zildjian-zht-390-nowy-i5558374550.html na raty. Teraz mam talerze meinl HCS hi hat 14 crash 16 ride 20 i splash 10.

Z góry dzieki za pomoc! :smile:

 

Masz już na czym ćwiczyć, więc imo lepiej się pomęczyć i po kolei kompletować lepsze blaszki takie jak np ten anatolian. Zht to dalej polka entry tyle tylko, że zrobiona z brązu b8. Poza tym najlepiej by było jakbys poszukał nagrań (mi duzo bardziej pasuja te anatoliany niz zht), a jeszcze lepiej poszedł do sklepu i sam obstukał blaszki, które Ci się podobają. O cenach: ja nawet widzę w drumshopie cały zestaw tych anatolianów za 1700zł :

http://drumshop.pl/3955-anatolian-zestaw-talerzy-baris-14-16-20-splash-10.html

(czyli o jakies niecałe 500 wiecej niz zht i ze 250zl taniej niz pojedynczo) i tez mozesz je kupic na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio doraźnie poradzilem sobie z bólem grania na tanich blachach Sabian B8, inwestując 20 zł i kupując mały łańcuch w markecie budowlanym :-)

 

efekt mniej więcej:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZHT odpada mysle nad anatolianem i zestawem amedia classic za 1300zl

Dobra decyzja z tymi ZHT. Ale może zamiast Amedii (słabej wg mnie) rozejrzysz się za używanym Sabianem AA(X) czy Zildjianem A (Custom).

 

Co do Anatolianów nie mam zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...