Skocz do zawartości
Zoey

Duże i grube.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema gram obecnie pałkami Vic Firth American Classic Hickory CM Metal.

Są to długie pałki (435 mm) i grube (16,3 mm). Ale mam pytanie czy znajdę coś dłuższego przy tej samej grubości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sklep-asg-rc.pl/product-pol-2503-Kij-Baseballowy-Drewniany-26-American-Baseball.html ;)

 

Model, który masz to największe pały jakie Vic Firth produkuje, oprócz tych:

http://drumcenter.pl/product-pol-4115-Vic-Firth-MS6CO.html

 

Ty chcesz grać w pięciu na jednej perkusji (siedząc jeden za drugim), że potrzebujesz metrowych pałek?

Wybacz pytanie, ale Twoje oczekiwania są, bądź co bądź, oryginalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale tomy wiszą przed centralą,a że gruby jestem to cięż mi się tak wychylać więc potrzebuję długich.

A tak poważnie po prostu tak mi jest strasznie wygodni,a że jestem cudak to wymyśliłem patent,na wybijanie pałki tą częścią ręki pod nadgarstkiem. Zobaczysz kiedyś będą o tym pisać w mądrych książkach. Nie wiem tylko jak nazwać jeszczę tą technike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoey mam cos dla Ciebie ostatnio siedziałem w garazu i postanowiłem ozdobic sobie ściane

takimi pałami własnie heheheheh :D :D

 

487fb53ba631be84m.jpg

 

4daa179be4ad1d1bm.jpg

 

Nie sa jeszcze skończone bo brakuje napisów VIC FIRTH :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie świruj z tymi długimi pałkami, bo prawdopodobnie po prostu krótko grasz i stąd takie dziwne wymagania, mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem 5 lat,miałem 3 lata przerwy i teraz gram od roku ;]

Grałem dużo ilością pałek kiedyś amercian classic 5a i były za krótkie.

Później były nova rocka coś tam i były trochę za grube,aż znalazłem te o których pisałem ,ale mogłby być dłuższe o centymetr i były by idealne ;] Po prostu tak mi jest wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam uważasz ;)

Wg mnie, skoro są dziesiątki (jeśli nie setki) rodzajów pałek, a Ty jesteś jedyną osobą, która nie może nic dla siebie znaleźć, to chyba niekoniecznie problem leży w ofertach producentów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie jestem wyjątkowy ;p

Nie akurat Tymi gra mi się dobrze. A pytanie jest bardziej z ciekawości czy są takie olbrzymy..a jakby jakiś sie znalazł to bym był zadowolony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vic-Firth, Pro-Mark i Vater nie mają w ofercie pałek dłuższych niż 17". Wyjątek model MS6 VF (te które podałem w linku wcześniej).

Znajdziesz grubsze pałki niż masz, ale dłuższych w ofercie tych trzech wymienionych producentów nie ma. Poszukaj, może ktoś takie robi, albo zrobi na zamówienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ale te i tak mi pasują;]

Kiedyś miałem tej długości,ale grubsze nie pamiętam firmy. Ale wtedy to było tak jakby czołg przejechał po bębnach.;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zamówię sobie 2s i 3s ;]

Chociaż dzisiaj wskoczyły mi do łapy vic virthy 5a troche zajechane. To miałęm wrażenie jakbym trzymał wykałaczki. Więc na zestaw raczej pójdzie to co mam,a tymi grubasami będe katował pada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na zestawie nie przeszkadzają Ci krótkie pałki, a na padzie już tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"to co mam" Czyli Vic Virth metal.

Chodziło mi o to,że te S3 będą robiły za duży łomot o czym pisałem wcześniej:] Więc na zestaw wole swoje ciut delikatniejsze czyli to co mam;]

A,że kocham swojego pada to będę go katował grubszymi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...