Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Yamahy są z tych wszystkich najbardziej warte rozważenia . Roland w komplecie wiele więcej kosztuje , niż chcesz wydać . Poczekaj chwilę na mądrzejszych w temacie elektroników ode mnie . Lada moment wrócą z wczasów , albo ożyją po upałach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, posiadam Yamahę DTXplorer i w zasadzie moge powiedzieć, że jestem zadowolony. Nie jest to może super szał, ale w porównaniu do Alesisa, a miałem okazję opukiwać, muszę powiedzieć, że dźwiękowo dla mnie nie ma porównania, tutaj zdecydowanie plus dla Yamahy. Jakościowo jest OK, na początku użytkowania moduł wymagał wymiany baterii (bez problemu można to zrobić samemu, a w zasadzie z pomoca you tube'a), ostatnio poprawiałem luty na gniazdach jacka słuchawek i kontrolera hh, coś tam się poluzowało i przerywało. Jeśli chodzi o warunki domowe (mieszkam w bloku) i generowany hałas, to zdarza mi się grać ok. północy i nie ma problemu, dziecko śpi, sąsiedzi nie walą w podłogę :lol:

Dwie rzeczy, które warto zrobić, to dokupić talerz do hi hatu (ja kupiłem Rolanda CY-8, granie na padzie jest trochę dziwne ;) ) i werbel (ja się namierzam na dig drum, generalnie brak mi obręczy).

Oczywiście mógłbyś dozbierać parę stówek i rozejrzeć się za Dig Drumem (nie używałem, ale ma dobre opinie), ale za tą kasę, którą masz ja polecałbym Yamahę.

Jeśli chodzi o Rolanda to nie pomogę, bo nie używałem, natomiast w tym ogłoszeniu, które wkleiłeś jest napisane, ze cena bez modułu ;)

No i pamiętaj o jakichś w miarę dobrych słuchawkach, to też trzeba ująć w budżecie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...