Skocz do zawartości
Adek666

Stalowy werbel za ok. 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z racji, że niedługo z chłopakami mamy nagrywać kawałki w studio, chciałbym w końcu wymienić swój werbel Amati na coś lepszego. :)

Interesuje mnie werbel stalowy który będzie miał raczej krótki i konkretny wydźwięk. Gramy cięższą muzykę.

Czy takie brzmienie uzyskam prędzej kupując werbel 4.5" czy 5.5" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 'konkretny wydźwięk'?

Po werblu za 400 zeta raczej nie należy się spodziewać specjalnie lepszego brzmienia w porównaniu do Amati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje werbla z szybkim strzałem, głośnego. Nie mów, że za taką cenę nie dostanę nic fajnego. Jakaś okazja zawsze się znajdzie. Może ktoś, może coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perkusiści nieprzychylnie patrzą na pożyczanie sprzętu. ;)

Poza tym chciałbym kupić nowy werbel, bo tego Amatkowego mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś czy używany, czy nowy, podrzucam nowy

 

http://allegro.pl/dixon-pds9554pst-artisan-steel-14x5-5-werbel-i5290527177.html

 

werbel gra świetnie jak za tę cenę, sam się dziwię, że tyle kosztuje, tym bardziej, że to seria artisan, a ta seria sama w sobie kosztuje od około 1200 w górę, więc jeśli nie kierujesz się napisem na werblu, to serio polecam, tu masz film jak mniej więcej to brzmi, a i żeby nie było, grałem na tym werblu, jak i na wielu różnych werblach w pułapie cenowym do 1600zł, no i generalnie za tę cenę to bierz, będzie dobrze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...