Skocz do zawartości
LukaszenQo

ISTANBUL Xist B20

Rekomendowane odpowiedzi

- tutaj masz bardzo dobry test i opis tych talerzy. Generalnie to turki jak turki. Dobre, ręczne wykonanie oraz przystępna cena. Na pewno lepsze niż Sabiany B8 i B8 pro lub Meinl Classics albo Zildjian ZXT czy Paiste PST5. Jakbym miał wybierać właśnie z tych co wymieniłem wyżej to wybrałbym Xista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozbudowany zestaw i moim zdaniem najlepszy jest crash. Generalnie polecam blaszki, na prawdę dobra jakość za nieduże pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie warto kupić te blaszki i zaoszczędzić czy zainwestować w sabian hhx evolution czy nie ma bardzo różnicy ?

 

[ Dodano: 06-10-2015, 19:30 ]

mam teraz sabian b8 i nie wiem czy warto wymienić na ten instanbul xist agop czy już lepiej kupic sabiann hhx evolution a talerze potrzebuje na dlugie lata jak jest znaczaca roznica to juz lepiej chyba dopłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest bardzo znacząca, bo HHX Evo to najwyższa półka talerzy Sabiana. Z pewnością starczą na lata, podobnie z resztą jak Istanbul :) Jak masz hajs i potrzebne Ci talerze "na wczoraj" to bierz Xista, a na pewno żałował nie będziesz. A jak wolisz dozbierać i kupić coś co jest kapitalnym sprzętem, to dozbieraj i kup HHX-y Evo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...