Skocz do zawartości
StaszekIM

Evans Chrome Black

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przymierzam się do kupna nowych naciągów, i jestem zainteresowany evansami chrome black, na werbel hydraulic black coated, jednak usłyszałem od znajomego perkusisty że odradzali mu kupowanie czarnych naciągów, podobno brzmią słabo oraz są mało wytrzymałe?

 

Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje doswiadczenie sa zupelnie przeciwne. Uwazam je wrecz za bardzo wytrzymale,(gram rockowo), do tego stopnia iz kupilem komplet na 2 zestaw. Jak i brzmienie mi osobiscie bardzo odpowiada lecz to jak sadze kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od tego co oczekujesz od naciągu. Ja osobiście mogę polecić do rocka/bluesa Remo ambassador X i na werbel to samo lub Remo powerstroke X. Grałem tez na Evans G2 coated i jakoś mnie nie urzekły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem czarnego Evansa Hydraulica i skłaniam sie ku opini, że ten naciąg brzmi słabo - jakiś taki zdławiony jest. Ale o wytrzymałości nie można powiedzieć złego słowa.

Black Chrome to naciągi imho dość zblizone charakterystyką to naciągów 'clear'. W zasadzie są to zwykłe naciągi, dla bajeru pomalowane na czarno.

Natomiast jakbyś wpadł na pomysł, żeby kupic powlegane naciągi Remo, to idź się przewietrzyć, może Ci przejdzie. Albo spróbuj to jakoś rozchodzić czy coś... Strata kasy, po kilku godzinach odpadnie cała powłoka i będziesz miał naciągi 'clear', a dodatkowo wszystko dookoła uwalone białym proszkiem. Z naciągów powlekanych to Aquarian, Attack, Evans (kolejność alfabetyczna), ale nie Remo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast jakbyś wpadł na pomysł, żeby kupic powlegane naciągi Remo, to idź się przewietrzyć
po kilku godzinach odpadnie cała powłoka

Bez przesady Adam ... Mi odpadła po kilkunastu godzinach , więc chyba jakiś szczęściarz jestem , albo trafiłem na lepszy sort. A np. pan z DC z którym rozmawiałem , gra na powlekanych Remo i nie zauważa takiej sytuacji . Może nie trzeba uderzać ...?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...