Jump to content
StaszekIM

Evans Chrome Black

Recommended Posts

Cześć

 

Przymierzam się do kupna nowych naciągów, i jestem zainteresowany evansami chrome black, na werbel hydraulic black coated, jednak usłyszałem od znajomego perkusisty że odradzali mu kupowanie czarnych naciągów, podobno brzmią słabo oraz są mało wytrzymałe?

 

Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, moje doswiadczenie sa zupelnie przeciwne. Uwazam je wrecz za bardzo wytrzymale,(gram rockowo), do tego stopnia iz kupilem komplet na 2 zestaw. Jak i brzmienie mi osobiscie bardzo odpowiada lecz to jak sadze kwestia gustu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wszystko zalezy od tego co oczekujesz od naciągu. Ja osobiście mogę polecić do rocka/bluesa Remo ambassador X i na werbel to samo lub Remo powerstroke X. Grałem tez na Evans G2 coated i jakoś mnie nie urzekły ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz miałem czarnego Evansa Hydraulica i skłaniam sie ku opini, że ten naciąg brzmi słabo - jakiś taki zdławiony jest. Ale o wytrzymałości nie można powiedzieć złego słowa.

Black Chrome to naciągi imho dość zblizone charakterystyką to naciągów 'clear'. W zasadzie są to zwykłe naciągi, dla bajeru pomalowane na czarno.

Natomiast jakbyś wpadł na pomysł, żeby kupic powlegane naciągi Remo, to idź się przewietrzyć, może Ci przejdzie. Albo spróbuj to jakoś rozchodzić czy coś... Strata kasy, po kilku godzinach odpadnie cała powłoka i będziesz miał naciągi 'clear', a dodatkowo wszystko dookoła uwalone białym proszkiem. Z naciągów powlekanych to Aquarian, Attack, Evans (kolejność alfabetyczna), ale nie Remo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast jakbyś wpadł na pomysł, żeby kupic powlegane naciągi Remo, to idź się przewietrzyć
po kilku godzinach odpadnie cała powłoka

Bez przesady Adam ... Mi odpadła po kilkunastu godzinach , więc chyba jakiś szczęściarz jestem , albo trafiłem na lepszy sort. A np. pan z DC z którym rozmawiałem , gra na powlekanych Remo i nie zauważa takiej sytuacji . Może nie trzeba uderzać ...?....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...