Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się pochwalić, że w czwartek 17.09.2015 zagrałem na perkusji razem z zespołem U2 w Sztokholmie. Ja razem z kolegą zrobiliśmy duży plakat i koczowaliśmy przed koncertem ponad 6 godzin. On na gitarze, ja na perkusji. Stres był potężny, bo nie dość, że grałem razem z U2 na scenie, to wokół było blisko 30 tysięcy ludzi. Przeżycie niepowtarzalne, marzenie spełnione, z rytmu też jakoś strasznie nie wypadłem. A perkusja, Yamaha PHX, na jakiej gra Larry Mullen Jnr. brzmi po prostu fenomenalnie. Polecam wszystkim aby przy nadarzającej się okazji posłuchać jak ona brzmi, również Pasite Signature 14" heavy hi-hat brzmi jak marzenie.

Załączam zdjęcia i link na Youtube jakby ktoś był ciekawy, pozdrawiam

 

 

c5ef6afe4376c2b9.jpg

 

40bd70850bb334fcm.jpg

287975c68dcf6578.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Fajna sprawa. Każdy ma chyba takie marzenie, żeby stanąć u boku swojego muzycznego idola i zagrać razem z nim choćby jeden utwór :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którejś stacji w wiadomościach pokazywali materiał z Waszego występu ;) zajebista sprawa... Zazdraszczam, bo macie chłopaki pamiątkę do końca życia... Z kim następny gig ? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę bardzo i gratuluję że się w ogóle wam udało. Mi się marzy coś takiego na metallice, ostatnio polak zaczynał w Norwegii seek and destroy. Ale uderzenie kilka razy w chine nie umywa się do zagrania przez was całego utworu (może lars jest wyznania że dupy szczoteczki i perkusji się nie pożycza :-) )

tyle-wygrac-pl-000000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! :) swietna sprawa, wyszliscie i zagraliscie ze swoimi idolami :)

w 91 tez chcialem wraz z kumplem zagrac 'for whom the bell tolls' ale mientka-lica juz wtedy czula sie gwiazdami wiekszymi niz u2 a dunski kurdupel ograniczyl sie tylko zeby rzucic paleczka ;)

ps. fajnie chlopaki. troche nierownosci bylo, ale... wiekszosc tu obecnych bylaby posrana wychodzac z taka gwiazda :) poza tym daliscie rade!

pozdrawiam,

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierówności były ze względu, że na scenie nagłośnienie było słabe, a raczej nie było go w cale i nic nie słyszeliśmy. Jak się przyjrzysz, to zobaczysz, że na scenie nie było żadnego odsłuchu :shock: Poza tym, rzeczywiście stres był straszny, ale pałki nie wypadły, to najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...