Skocz do zawartości
Seeal

Cherub DT 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

O Tune Bocie zostało na tym forum powiedziane już wiele. A czy ktoś z was miał do czynienia z tym ustrojstwem (Cherub DT 10)? Jestem ciekawy jak wypada w porównaniu do TB. Ktoś miał może okazję porównać te dwie zabawki? No i najważniejsze pytanie: czy warto w Cherub DT 10 zainwestować?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ciekawostka.

Szkoda, że cena jest tak bardzo zbliżona do Tunebota, bo liczyłem na tańszą alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno do naszej redakcji trafił nowy produkt od chińskiego producenta, firmy Cherub, specjalizującej się w produkcji akcesoriów muzycznych, m.in metronomów, padów perkusyjnych i stroików do instrumentów muzycznych. Przeczytajcie i zobaczcie nasz test: https://www.beatit.tv/test-stroika-perkusyjnego-cherub-dt-10/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam metronom Cherub, zakupiony za 300 zł na Drumcenter. Metronom ma wyjście na zasilacz, oprócz zasilania baterią. Spadł mi kilka razy na podłogę i uszkodziłem styki do podtrzymania baterii. Ale do rzeczy - od tamtego czasu używam zasilacza 9V i ostatnio zauważyłem, że czasem pomimo ładnego śmigania - potrafi się nagle wyłączyć z ostrzeżeniem "low battery". A wcześniej taka sytuacja miejsca nie miała. Przecież zasilanie prądem przez zasilacz powinno działać niezależnie. Czego to może być wina? Czy mogę dalej używać tylko zasilacza, bez baterii, ale zmienić zasilacz? Czy to wina metronomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...