Skocz do zawartości
MAXCZ

Perkusja elektroniczna-douszny system monitorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Gram muzykę na weselach oraz czasem jakieś występy plenerowe.

Od dłuższego czasu borykam się z problemem dobrego słyszenia się oraz innych na scenie.

Posiadamy odsłuchy na scenie ,kolumny są leżące .

Problem polega na tym iż czasem gramy na scenie zbudowanej z drewna lub co gorsza ze sklejki,wszyscy wiedzą o tym że wtedy powstaje tak zwana studnia rezonansowa.

Wtedy podpinam się do swojego modułu brzmieniowego jedną słuchawką , tak by słyszeć co dzieje się u kolegów ,ale to nie daje dobrego efektu .

Postanowiłem poszukać jakiejś alternatywy by słyszeć wszystko co idzie ze wspólnego miksera,a może i dla ogółu zespołu.

Znalazłem coś takiego na internecie jak :

LD Systems MEI ONE 3, bezprzewodowy, douszny system monitorowy (864.900 MHz)

 

Czy to będzie dobre rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie wzmacniacz słuchawkowy i monitory douszne.

Nie potrzebujesz przecież zestawu bezprzewodowego bo i tak siedzisz w jednym miejscu, a to rozwiązanie będzie dużo tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem ,tylko nie wiem jaki można budżetowy taki zestaw kupić?

jakie słuchawki i wzmacniacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...