Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze to jakaś twórczość

Piękna :smile:

Gratulacje i szacunek ode mnie :smile:

Dobry bęben zrobić jest wielką sztuką . Wie o tym kazdy , przede wszystkim ten , kto próbował . Tobie się udało . Brzmienie nie wszystkim może podejść , wszak różne są upodobania i preferencje . Ja uważam , że ta twórczość jest przyjemnie lekkostrawna , kolego niestrawny

Wszelkiej pomyślności :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy materiał! Widać, że jesteś pozytywnie "zajawiony" tematem ;) Wykonanie zestawu mahoniowego pierwszoligowe! Powodzenia w dalszych bojach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym chętnie kiedyś na żywo ich posłuchał, bo śledzę temat od jakiegoś czasu i naprawdę kawał solidnej, porządnej roboty, i czekam na jeszcze. Masz super szczęście że trawiłeś na takiego pasjonata. Zainteresował mnie podziurawiony talerz z filmu, opowiesz o nim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki za miłe słowa!

 

Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie - bo jest opcja rzucić w cholere dotychczasowe zajęcie i zająć się bebnami na powaznie... Otwarcie jakiejs firmy i zalegalizowanie jej...

 

Jestem tym troche przerażony - nie wiem czy będzie zbyt :P Ale chyba jednak radość z tworzenia bębnów jest większai i silniejsza niz zdrowy rozsądek...

 

Jakby co to wkrótce zapraszam na allegro - będzie dostępny werbel 14x7 z Czarnego Dębu wyłowionego z Sanu i Czarnego Wiązu również z Sanu :) Jeszcze chwila :)

 

kreon napisał:

Zainteresował mnie podziurawiony talerz z filmu, opowiesz o nim ?

 

To kupiony kiedyś przeze mnie pękniety 18" cienki A Custom - powycinałem pękniecia w zgrabne penisy i imituje teraz ozona - brzmi całkiem przyzwoicie jak dla mnie :) Nie jest to szczyt marzeń ale daje radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powycinałem pękniecia w zgrabne penisy i imituje teraz ozona - brzmi całkiem przyzwoicie jak dla mnie Nie jest to szczyt marzeń ale daje radę...

Eeee tam .... Mój zgrabniejszy i niczego nie imituje :smile: Całkiem przyzwoicie się sprawuje , jak dla żony :smile: Nie jest to dla Niej szczyt marzeń , ale daje radę .. :smile: :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja spróbuję swoje połamańce jakoś powycinać.

 

Też kiedyś popełniłem werbel z ogólnie dostępnych części. Jeśli chodzi o posiadanie jedynego na świecie werbla i dumę z tworzenie to zgadza się jak najbardziej, ale jak to wszystko zliczyłem, a wiedziałem że tanio nie będzie, to już tak kolorowo nie było. Ale mam ! I chętnie bym zrobił sobie cały set, gdyby nie te koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akby co to wkrótce zapraszam na allegro - będzie dostępny werbel 14x7 z Czarnego Dębu wyłowionego z Sanu i Czarnego Wiązu również z Sanu

Myślisz , że każdy gatunek drewna bedzie się nadawał na bęben ? Nawet ten z Sanu ? Rozumiem Twą pasję , czapki z głów przed nią . ale podejrzewam , iż w/w gatunki traktujesz nieco eksperymentalnie , lecz tym samym przecierasz nowe szlaki i zaspokajasz swą twórczą ciekawość . Nie słyszałem nigdy brzmienia bębna z czarnego dębu / wiązu tym bardziej / , wiem natomiast z doświadczenia , że ów dąb jest b. twardy i nieco kłopotliwy w obróbce . Oraz bardzo rzadki i bardzo ....piękny , więc nie waż się go czymkolwiek barwić :evil: . Wielce ciekaw jestem , powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że z każdego drewna da sie zrobic beben - nie każde drewno zagra tak jakbyśmy tego chcieli... Ale to inna historia

 

Z czarnego dębu robi Lignum drums LIGNUM moim zdaniem mistrzowie

 

Co do twardości to bardziej kłopotliwa w obróbce była Jatoba - gruby pilnik ledwie robił w niej małe ryski...

 

mnie osobiście ciekawią rodzime gatunki owocowe - grusza, jabłoń, orzech włoski - wkrótce pewnie przekonamy sie jak brzmia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myśle że z każdego drewna da sie zrobic beben

Z każdego drewna można zrobić bęben , lecz tylko niewielki procent gatunków się na to nadaje .

Zrobisz cos nowego - wrzucaj filmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...